Titulinis » Naujienos » Lietuvos kariai Baltijos žaidynėse - antri

Lietuvos kariai Baltijos žaidynėse - antri

2015-03-03
Lietuvos karo akademijos informacija
Baigėsi antrosios Baltijos šalių karių žiemos žaidynės vykusios Lietuvoje, kuriose Estijos, Latvijos ir Lietuvos kariai Elektrėnuose tarpusavyje žaidė ledo ritulio rungtynes.

Pirmojoje žaidynių dvikovoje susitiko Latvijos ir Lietuvos karių ledo ritulio komandos.

Nors pirmieji įvartį pelnė lietuviai, tačiau įžūlumo užteko tik pirmame kėlinyje.

Rungtynes laimėjo Latvija 6:2 (1:1, 4:1, 1:0).

Staigmeną norėjo pateikti ir estai, dvikovoje su Latvija pirmavę didžiąją rungtynių dalį, o likus kelioms minutėms iki varžybų pabaigos rezultatas buvo lygus. Pergalę išplėšė Latvija rezultatu 7:5 (2:3, 1:1, 4:1).

Paskutinėse žaidynių rungtynėse tarp Estijos ir Lietuvos kirbėjo intriga. Lietuvos komanda nušlavė estus sausu rezultatu 6:0 (0:0, 2:0, 4:0).

Nors estų ir lietuvių komandos per metus stipriai patobulėjo, tačiau komandų eiliškumas pagal stiprumą nebuvo pakeistas, o tik buvo pakartotas kaip ir pirmose Baltijos šalių karių žaidynėse 2014 metais Latvijoje