Titulinis » Naujienos » Lietuvos ledo ritulio čempionato lyderių dvikovoje „Energija“ įveikė „Rokiškį“

Lietuvos ledo ritulio čempionato lyderių dvikovoje „Energija“ įveikė „Rokiškį“

2015-10-21
Trečiadienį Elektrėnuose įvyko Lietuvos ledo ritulio čempionato lyderių akistata. Joje vietos „Energija“ 7:4 (2:1, 3:1, 2:2) įrodė savo pranašumą prieš pirmą pralaimėjimą patyrusį Rokiškio „Rokiškį“. Tai – mažiausiu skirtumu šiame Lietuvos čempionato sezone laimėtos „Energijos“ rungtynės.

Pirmojo kėlinio didvyriu tapo „Energijos“ puolėjas Povilas Verenis. Jis du kartus (6:17 ir 13:48 min.) pasiuntė ritulį į „Rokiškio“ vartus ir išvedė šeimininkus į priekį – 2:0. Tiesa, svečiai nebuvo linkę lengvai pasiduoti. Dar pirmojo kėlinio pabaigoje Simas Sakaitis (18:46) priartino „Rokiškį“ iki minimumo.

Antrojo kėlinio pradžia žadėjo dar didesnę intrigą – po Beno Šilinsko (23:35) įvarčio rezultatas tapo lygus. Visgi, netrukus „Energija“ perėmė iniciatyvą. Edvinas Boroška (24:32) pasinaudojo kiekybine persvara, o Lukas Vėželis (31:58) sugebėjo įmušti įvartį nepaisant to, jog „Energija“ tuo metu žaidė mažumoje. Kėlinį užbaigė Ugniaus Čižo (35:55) įvartis, pelnytas „Energijai“ turint kiekybinę persvarą.

„Rokiškio“ viltys atsitiesti dužo trečiajame kėlinyje. Šarūno Citavičiaus pražanga pasinaudojo įvartį įmušęs U.Čižas (48:22), o vos po 33 sek. tiksliai smūgiavo ir Aimas Fiščevas (48:55). Tiesa, kėlinio pabaigoje „Rokiškis“ sumažino savo atsilikimą – dubliu pasižymėjo Saulius Limontas (52:17 ir 56:35). „Energijos“ vartus gynė Nicholas Naaburs, o „Rokiškio“ – Simas Baltrūnas.

Visas keturias rungtynes laimėjusi „Energija“ (12 tšk.) pirmauja čempionate. „Rokiškis“ (8 tšk.) 7 komandų pirmenybėse užima 2-ą vietą.

Artimiausias rungtynes Lietuvos čempionate „Energija“ žais spalio 28-ą dieną išvykoje prieš Vilniaus „Geležinį vilką“. Tuo tarpu „Rokiškis“ gruodžio 3-ią dieną svečiuose susitiks su Vilniaus „Hockey Punks“.