Titulinis
»
Naujienos
»
Lietuvos U-18 rinktinė sužaidė dvejas draugiškas rungtynes (laukia trečioji kova penktadienį)
Lietuvos U-18 rinktinė sužaidė dvejas draugiškas rungtynes (laukia trečioji kova penktadienį) |
2017-12-28
Netikėtai atsiradusią galimybę sužaisti keletą draugiškų rungtynių išnaudojo Lietuvos jaunių iki 18 metų (U-18) ledo ritulio rinktinė, kuri Vilniaus Pramogų arenoje sužaidė dvejas draugiškas rungtynes su Gardino „Neman“ (U-18) komanda iš Baltarusijos.
Lietuvos U-18 rinktinė trečiadienį 3:5 (2:1, 0:1, 1:3) nusileido varžovams, o ketvirtadienį įveikė baltarusius 3:1 (1:0, 1:1, 1:0).
Pirmosiose rungtynėse Lietuvos jauniams įvarčius pelnė: Eimantas Noreika (04:56, dauguma, Paulius Macijauskas, Evaldas Gudonis), Lukas Washco (09:41, Nikita Volochas, Martynas Grinius) ir E.Gudonis (53:13, E.Noreika, Dino Mukovozas).
Antrosiose rungtynėse ivarčius Lietuvos komandai pelnė: Nikodemas Numavičius (01:07, Arnas Misiukas, Justas Fedorovičius), L.Washco (36:16, Timonas Mažulis, Martynas Grinius) ir Herkus Marcinkevičius (55:18, dauguma, T.Mažulis).
Baltarusijos komanda paprašė sužaisti trejas draugiškas rungtynes su Vilniaus „Geležinio vilko“ komanda, o mes nusprendėme duoti galimybę sužaisti visos šalies jaunimui, tuo labiau, kad Lietuvoje yra ir praktiškai visi U-18 rinktinės kandidatai, net ir žaidžiantys užsienyje, trūksta vieno kito žaidėjo. Tad šios rungtynės - puiki galimybė išbandyti visus jaunuosius ledo ritulininkus, pretenduosiančius į U-18 rinktinę pavasarį“,- sakė U-18 rinktinės vadovas Andrejus Silinas.
Beje, pirmosiose dviejose rungtynėse žaidė praktiškai tik Vilniaus ir Klaipėdos ledo ritulio mokyklų atstovai, trečiojoje kovoje klaipėdiečių nebebus, o juos pakeis Elektrėnų „Energijos“ jaunimas.
Pirmosiose rungtynėse Lietuvos U-18 rinktinė žaidė tokios sudėties:
Vartininkai :M.Petiulas, T.Ramanauskas.
Gynėjai: D.Motiejūnas – P.Macijauskas, H.Marcinkevičius - V.Jokubynas, A.Palšauskas – N.Tamavičius.
Puolėjai: D.Mukovozas – E.Gudonis - E.Noreika, L.Washco – M.Grinius – N.Volochas, T.Silinas – A.Misiukas – N.Numavičius, M.Mikalauskas – A.Palšauskas – J.Minelga.
Antrose rungtynėse rinktinė žaidė tokios sudėties:
Vartininkai :M.Petiulas, T.Ramanauskas.
Gynėjai: H.Marcinkevičius– V.Jokubynas, P.Macijauskas – M.Palšauskas, J.Fedorovičius – N.Tamavičius, A.Silinas – K.Černiauskas.
Puolėjai: L.Washco – M.Grinius – T.Mažulis, A.Silinas – A.Misiukas – N.Numavičius, M.Mikalauskas – J.Minelga – E.Noreika, J.Šusterovas – A.Palšauskas – N.Volochas.
Penktadienį, 12 val. komandos Pramogų arenoje susitiks trečią kartą.
Preliminarus U-18 rinktinės kandidatų sąrašas:
Eil nr | Žaidėjas | Poz | Gimimo data | Klubas |
1 | Motiejūnas Dominykas | G | 20000319 | USPHL Premier, Potomac Patriots, |
2 | Domeika Arvydas | G | 20000520 | Gardinas COR, BLR |
3 | Macijauskas Paulius | G | 20000719 | Rice Memorial Prep, USHS |
4 | Stankius Mantas | G | 20000828 | Energija Elektrenai |
5 | Arbačiauskas Rokas | G | 20000517 | D.Kasparaičio SM |
6 | Fedorovičius Justas | G | 20001221 | Geležinis Vilkas |
7 | Rumševičius Paulius | G | 20000525 | D.Kasparaičio SM |
8 | Marcinkevičius Herkus | G | 20010831 | Lugano U17, Elite Novizen, SUI |
9 | Jokubynas Vėjas Vytautas | G | 20010214 | Okanagan, Canada |
10 | Milašius Titas | G | 20010502 | D.Kasparaičio SM |
11 | Šumskas Karolis | G | 20010120 | D.Kasparaičio SM |
12 | Palšauskas Matas | G | 2001 04 23 | Baltija |
13 | Tamavičius Nojus | G | 2000 01 31 | Baltija |
14 | Matulionis Pijus Jonas | G | 2001 12 16 | Geležinis Vilkas |
15 | Binkulis Egidijus | P | 20000530 | Liepaja Juniors, LV |
16 | Mukovoz Dino | P | 20000818 | Binghamton Jr. Senators, NA3HL |
17 | Gudonis Evaldas | P | 20000930 | Kaunas |
18 | Numavičius Nikodemas | P | 20001003 | Geležinis Vilkas |
19 | Jankauskas Vainius | P | 20001020 | Energija Elektrenai |
20 | Steponavičius Eimantas | P | 20001108 | D.Kasparaičio SM |
21 | Silin Tomaš | P | 20000625 | Geležinis Vilkas |
22 | Krasilnikovas Karolis | P | 20010112 | D.Kasparaičio SM |
23 | Misiukas Arnas | P | 20010209 | Geležinis Vilkas |
24 | Silinas Avgustinas | P | 20010405 | Geležinis Vilkas |
25 | Miliūnas Martynas | P | 20010412 | D.Kasparaičio SM |
26 | Mažulis Timonas | P | 20010428 | IFK Ore J18, J18 Div.1, SWE |
27 | Washco Lukas | P | 20010516 | Okanagan, AT |
28 | Grinius Martynas | P | 20011106 | Kiekko-Vantaa, (C SM-sarja) FIN |
29 | Tuchto Martin | P | 20011206 | Geležinis Vilkas |
30 | Piazenko Nikita | P | 2001 07 27 | Herning U17, Denmark U17 |
31 | Mikalauskas Matas | P | 2002 05 21 | Baltija |
32 | Noreika Eimantas | P | 2002 05 25 | Baltija |
33 | Šusterovas Jaromir | P | 2002 08 29 | Geležinis Vilkas |
34 | Radzevičius Martynas | P | 2001 10 23 | Herning U17, Denmark U17 |
35 | Palšauskas Arnas | P | 2001 04 23 | Baltija |
36 | Minelga Jokūbas | P | 2002 08 31 | Baltija |
37 | Uscila Aurimas | V | 20000327 | Energija Elektrenai |
38 | Lubys Laurynas | V | 20001206 | SaiPa U18, (B Mestis) FIN |
39 | Petiul Martin | V | 20001228 | Geležinis Vilkas |
40 | Nausėda Faustas | V | 20010107 | Kiekko-Vantaa, (C SM-sarja) FIN |
41 | Ramanauskas Tadas | V | 20010201 | Odense, Denmark |
42 | Pranckietis Kristupas | V | 2002 02 12 | Geležinis Vilkas |