Titulinis » Naujienos » "Lokiai - Poseidonas" ir toliau tvirtai pirmauja čempionate

"Lokiai - Poseidonas" ir toliau tvirtai pirmauja čempionate

2014-12-08
 Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato lyderis „Elektrėnų Lokių-Poseidono“ klubas sekmadienį namuose 4:2 (2:0, 1:0, 0:2) nugalėjo autsaiderę – Rokiškio „Rokiškio“ ekipą.

Elektrėnų komanda jau pirmajame kėlinyje po Artūro Visocko (2:22 min.) ir Sergejaus Krumkačiaus (18:30) tikslių smūgių įgijo dviejų įvarčių persvarą. Antrajame ir trečiajame kėlinyje po įvartį įmušė Marius Lomakinas (24:26 ir 40:47) ir rezultatas tapo 4:0 šeimininkų naudai.

Visgi, „Rokiškis“ sugebėjo išvengti pralaimėjimo „sausu“ rezultatu. Į Donato Žukovo ginamus vartus du kartus ritulį pavyko pasiųsti Simui Sakaičiui (48:34 ir 53:15).

Po šios pergalės „Lokiai-Poseidonas“ (25 tšk.) dar labiau įstivirtino lyderio pozicijoje, o „Rokiškis“ (3 tšk.) užima paskutinę – 7-ą – vietą, tačiau yra žaidęs mažiau rungtynių nei daugelis varžovų.

Kitos atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynės vyks gruodžio 11-ą dieną. Tuomet Kaune vietos „Baltų ainiai“ susitiks su Vilniaus „Hockey Punks“.