Titulinis » Naujienos » LRK "Žalgiris“ pralaimėjo Belgorode

LRK "Žalgiris“ pralaimėjo Belgorode

2014-09-30
 Pralaimėjimą Jaunimo ledo ritulio B lygos (MHL B) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Lietuvos klubas „HC Žalgiris“.

Žalgiriečiai antradienį svečiuose 1:4 (1:2, 0:2, 0:0) turėjo pripažinti Belgorodo „HC Belgorod“ (Rusija) pranašumą. Sėkmingiau rungtynes pradėjęs „HC Žalgiris“ pirmavo po Eemeli Skantzo (2:01 min.) įvarčio, bet dar pirmajame kėlinyje šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai – pasižymėjo Denisas Kliujevas (3:05) bei Bogdanas Kazminas (6:13).

Kai jau atrodė, kad antrajame kėlinyje rezultatas išliks nepakitęs, „HC Žalgirio“ gynyba neatlaikė varžovų atakų ir per paskutines pusantros kėlinio minutės praleido net du įvarčius – Vadimą Miščiuką „nuginklavo“ Aleksandras Loktevas (38:30) ir Vladislavas Klepikovas (39:58).

Prasidėjus trečiajam kėliniui „HC Žalgirio“ vartų stojo ginti Pavelas Prokofjevas ir daugiau įvarčių Lietuvos klubas nepraleido, tačiau patiems sėkmingai atakuoti varžovų vartų nepavyko.

Šiose rungtynėse žaidė trys Lietuvos ledo ritulininkai: Danielius Nomanovas gavo 4 baudos min., Ilja Četvertakas užsidirbo 2 baudos min., o Edvinas Boroška nepasižymėjo. Ugnius Čižas, Edgaras Protčenko ir Danielius Benilovas gydosi traumas.

Progą revanšui žalgiriečiai turės jau trečiadienį.

„HC Žalgiris“ (15 tšk.) smuktelėjo į 7-ą turnyrinės lentelės vietą, o „HC Belgorod“ (16 tšk.) pakilo į 6-ą poziciją tarp 17 Vakarų konferencijos komandų.