Titulinis » Naujienos » M.Armalis vėl buvo nepakeičiamas, o „Mora IK“ iškovojo pergalę po pratęsimo

M.Armalis vėl buvo nepakeičiamas, o „Mora IK“ iškovojo pergalę po pratęsimo

2013-09-27
 Antras rungtynes iš eilės antroje pagal pajėgumą Švedijos ledo ritulio lygoje „Allsvenskan“ sužaidė Lietuvos rinktinės vartininkas Mantas Armalis, atstovaujantis „Mora IK“ klubui.

Lietuvio ekipa ketvirtadienį namuose po pratęsimo 3:2 (0:1, 0:0, 2:1, 1:0) palaužė Stokholmo „Djurgardens IF“ ledo ritulininkų pasipriešinimą.

M.Armalis žaidė visas rungtynes ir atrėmė 32 iš 34 varžovų smūgių į vartus.

Nugalėtojams po įvartį pelnė Jonathanas Johanssonas (43:22 min.), Mikaelis Vikstrandas (48:56) ir pergalingo smūgio autorius Lukasas Bengtssonas (63:57).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Steve‘as Saviano (17:59) bei pratęsimą išplėšęs Mikaelis Ahlenas (59:23).

„Mora IK“ (10 tšk.) turnyrinėje lentelėje šoktelėjo į 4-ą vietą, o „Djurgardens IF“ (7 tšk.) tarp 14 klubų rikiuojasi 9-as.