Titulinis » Naujienos » Mėgėjų čempionate buvo sužaistos dvejos rungtynės

Mėgėjų čempionate buvo sužaistos dvejos rungtynės

2014-12-03
 Pirmąjame susitikime netikėtai rezultatu 8:6 (3:1, 2:2, 3:3) „Sparnai-Staklės“ nugalėjo neabejotinus čempionato lyderius „Bizonus“. Atrodo, kad pirmoje rungtynių pusėje „Bizonai“ susilaukė bausmės už per didelį atsipalaidavimą ir pasitikėjimo savo jėgomis.  26 –tą rungtynių minutę jie nuo savo priešininkų jau atsilikinėjo rezultatu 5:1. Likusį rungtynių laiką „Bizonai“ pamažu švelnino skirtumą. Rungtynių pabaigoje komandas skyrė jau tik vienas įvartis. Visdėlto, „Bizonų“ komandos vartininko pakeitimas šeštuoju aikštės žaidėju nedavė norimo rezultato. „Sparnų-staklių“ žaidėjam pavyko įmesti įvartį į tuščius priešininkų vartus ir užsitikrinti pergalę.

„Sparnai-Staklės“ - „Bizonai“  8:6 (3:1, 2:2, 3:3).
„Sparnai-Staklės“: Marius Černiauskas 4 įvarčiai, Žydrūnas Šerelis ir Vaidas Gervė po 2 įvarčius.
 „Bizonai“ : Artūras Gavrilovas ir Saulius Baškutis po 2 įvarčius, Vytautas Petraitis ir Justas Misikonis po 1 įvartį.

Kitose rungtynėse Kauno „Velniai“  svečiuose rezultatu 4:3 (1:0, 0:3, 3:0) sugebėjo įveikti Marjampolės „Sūduvą“. Marijampoliečiai puikiai sužaidė antrąjį rungtynių kėlinį ir po jo pirmavo rezultatu 3:1.  Vis dėlto, trečiajame kėlyje kauniečiai pademonstravo charakterį pelnydami  tris įvarčius be atsako ir persverdami rezultatą savo naudai.

„Sūduva“ – „Velniai“ 3:4 (0:1, 3:0, 0:3).
„Sūduva“ : Ričardas Vasiliauskas, Vaidas Pivoras, Kęstutis Paciukonis po 1 įvartį.
„Velniai“ : Remigijus Bigenis, Giedrius Šeputis, Grigorij Černikov, Karolis Janušauskas po 1 įvartį.