Titulinis » Naujienos » M.Kaleinikovas Latvijoje ir toliau rungtyniauja rezultatyviai

M.Kaleinikovas Latvijoje ir toliau rungtyniauja rezultatyviai

2016-11-17
 Geriausias sezono rungtynes Latvijoje sužaidė Lietuvos rinktinės puolėjas Markas Kaleinikovas, kuris Latvijos aukščiausios lygos rungtynėse padėjo savo klubui, Liepojos „Liepaja“ 14:1 (2:0, 7:0, 5:1) sutriuškinti lygos autsaiderį Rygos „Prizma/Pardaugava“ komandą.

M.Kaleinikovas uždavė toną šioms rungtynėms ir pirmajame kėlinyje pelnė pirmąjį rungtynių įvartį, o netrukus atliko ir rezultatyvų perdavimą.

Antrajame kėlinyje lietuvis dar kartą atliko rezultatyvų perdavimą, o rungtynės baigėsi kaip ir prasidėjo – mūsiškio įvarčiu.

Šiame sezone Latvijoje M.Kaleinikovas per 9 rungtynes jau pelnė 5 įvarčius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir lygos rezultatyviausiųjų sąraše žengia 40 vietoje.