Titulinis » Naujienos » N.Ališauskas rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie dramatiškos „HC Almaty“ pergalės

2014-10-01
 Nelengvą pergalę aukščiausioje Kazachstano ledo ritulio lygoje iškovojo trijų lietuvių atstovaujamas Almatos „HC Almaty“ klubas, kuris svečiuose po pratęsimo 4:3 (2:2, 1:0, 0:1, 1:0) pranoko Astanos „HC Astana“.

Nerijus Ališauskas rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie antrojo komandos įvarčio, Donatas Kumeliauskas užsidirbo 2 baudos minutes, o Arnoldas Bosas nepasižymėjo. Nugalėtojams po įvartį pelnė Jevgenijus Mazuninas (6:56 min.), Pavelas Ziatkovas (15:36), Maksimas Orlovas (24:17) bei pergalę išplėšęs Aleksandras Trofimovas (61:05). Šeimininkų gretose pasižymėjo Sergejus Ivanovas (0:23), Aleksejus Repkinas (9:30) ir Ivanas Kiselevas (40:46).

Pirmąsias šių komandų tarpusavio rungtynes pirmadienį rezultatu 4:3 (2:1, 2:0, 0:2) laimėjo „HC Almaty“. Jose D.Kumeliauskas ir A.Bosas gavo po 2 baudos min., o N.Ališauskas nepasižymėjo.

„HC Almaty“ (18 tšk.) turnyrinėje lentelėje pakilo į 3-ią vietą, o „HC Astana“ (10 tšk.) rikiuojasi 7-oje pozicijoje tarp 10 komandų.