Titulinis » Naujienos » N.Ališausko įvartis išplėšė „HC Almaty“ klubui dramatišką pergalę

N.Ališausko įvartis išplėšė „HC Almaty“ klubui dramatišką pergalę

2014-10-13
 Dramatišką pergalę aukščiausioje Kazachstano ledo ritulio lygoje iškovojo trijų lietuvių atstovaujama Almatos „HC Almaty“ ekipa, kuri sekmadienį namuose po pratęsimo 5:4 (0:1, 2:2, 2:1, 1:0) įveikė Astanos „Nomad“ klubą.

Vienu iš pagrindinių pergalės kalvių tapo gynėjas iš Lietuvos Nerijus Ališauskas. Jis įmušė lemiamą įvartį pratęsime (63:12 min.) bei rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie antrojo komandos įvarčio. Arnoldas Bosas pasižymėjo rezultatyviu perdavimu, o Donatas Kumeliauskas užsidirbo 2 baudos minutes.

Dar po įvartį šeimininkams pelnė Aleksandras Trofimovas (20:39), Pavelas Ziatkovas (35:45), Maksimas Orlovas (43:15) bei pratęsimą išplėšęs Sergejus Palkinas (59:55). „Nomad“ gretose tiksliais smūgiais pasižymėjo Dauletas Kenbajevas (4:27), Aleksejus Anciferovas (25:08), Bulatas Chammatovas (35:10) ir Danijaras Chasenovas (52:46).

N.Ališauskas šiame sezone per 13 rungtynių įmušė 4 įvarčius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, D.Kumeliauskas per tiek pat mačų pasižymėjo 3 įvarčiais ir 4 rezultatyviais perdavimais, o A.Boso sąskaitoje per 11 susitikimų – 1 įvartis bei 4 rezultatyvūs perdavimai.

„HC Almaty“ (24 tšk.) turnyrinėje lentelėje užima 5-ą vietą, o „Nomad“ (15 tšk.) tarp 10 klubų rikiuojasi 8-as.