Titulinis » Naujienos » NVLRL: čempionate po ilgos pertraukos startavo komanda iš Latvijos

NVLRL: čempionate po ilgos pertraukos startavo komanda iš Latvijos

2016-10-31
 Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos (NVLRL) čempionatuose sužaisti mačai trijuose divizionuose, o po ilgos pertraukos Lietuvos čempionate startavo Latvijos komanda.

Jaunių lygoje (U-17 ir jaunesni) Daugpilio komanda namuose du kartus 13:3 ir 9:2 įveikė Kaliningrado „Jantarnaja zvezda“ ledo ritulininkus.

Lygoje pirmauja nė vieno taško nepraradusios Svetlogorsko, Daugpilio ir Vilniaus komandos.

NVLRL U-14 čempionate dar dvi pergales iškovojo ir toliau taškų nebarsto Kaliningrado „Jantarnaja zvezda“ komanda, kuri 17:1 ir 7:4 namuose du kartus įveikė D.Kasparaičio ledo ritulio mokyklą.

Čempionate startavo Klaipėdos HC „Klaipėda“ komanda, kuri 8:2 įveikė Kauno „Baltų ainius“.

Divizione kol kas tvirtai pirmauja Kaliningrado komanda.

NVLRL U-12 divizione ir toliau sėkmingai rungtyniauja lyderiai, Vilniaus ir Klaipėdos klubai.

Klaipėdos HC „Klaipėda-2“ komanda namų aikštelėje du kartus 10:1 ir 5:1 įveikė pirmuosius taškus čempionate praradusią Kaliningrado „Jantarnaja zvezda“ komandą.

Vilniaus „Geležinis vilkas“ net 12:1 įveikė Klaipėdos HC „Klaipėda-1“ ekipą.

Kauno „Baltų ainiai“ pasidalino po pergalę 5:4 ir 2:6 su Svetlogorsko „Svetlogorec“ ekipa ir žengia ketvirtojoje diviziono pozicijoje.

Pirmauja pralaimėjimų nepatyrusios Klaipėdos HC „Klaipėda-2“ ir Vilniaus „Geležinio vilko“ ekipos.