Titulinis » Naujienos » NVLRL dvylikamečių diviziono starte - triuškinanti „Geležinio vilko“ pergalė

NVLRL dvylikamečių diviziono starte - triuškinanti „Geležinio vilko“ pergalė

2014-10-02
Elektrėnuose trečiadienį startavo Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos (NVLRL) dvylikamečių divizionas. Pirmose rungtynėse susitiko Elektrėnų savivaldybės sporto mokyklos ir Vilniaus „Geležinio vilko“ komandos.

Vilniečiai negailestingai 28:4 (6:0, 9:1, 13:3) sutriuškino Elektrėnų ledo ritulininkus ir iškovojo pirmuosius taškus čempionate.

Rungtynių pradžioje „Geležinio vilko“ komandos vartus gynė Emilie Simonsen, o nuo antrojo kėlinio vilniečių vartus saugojo Kazimieras Jukna, tuo tarpu SSM komandos vartų sargas viskas rungtynes buvo Paulius Plerpa.

Jau pirmame kėlinyje „Geležinio vilko“ auklėtiniai subombordavo varžovų vartus.Du įvarčius pelnė Markas Samėnas, po vieną Danielis Lenkovskij, Nikita Zareckij, Nojus Cininas ir Vėjas Žukauskas, o rezultatas tapo 6:0.

Antrame kėlinyje įvarčiai krito dažniau nei kas 2 minutes. Šį kartą „Geležinio vilko“ ekipoje po du įvarčius pelnė Rojus Plepys ir Linas Dėdinas, po įvartį pelnė Karolis Fedoravičius, Linas Dėdinas, M.Samėnas, Titas Balkus, D.Lenkovskij ir Rapolas Marcinkevičius.

Antrame kėlinyje SSM komandos įvarčių sąskaitą atidarė Dovydas Laimutis, pelnęs pirmąjį komandos įvartį.

Trečiame kėlinyje įvarčiai į Elektrėnų komandos vartus krito vidutiniškai beveik kas minutę. „Geležinio vilko“ komandoje po tris kartus pasižymėjo Markas Samėnas ir Marijus Dumčius, du kartus Mathiajus Simonsenas, po kartą Karolis Fedoravičius, Lukas Algimantas Martišius, Nojus Cininas, Arturas Seniutas ir Lukas Algimantas Martišius.

Elektrėnų komandoje tris kartus pasižymėjo pirmojo įvarčio autorius D.Laimutis, taip pelnęs visus SSM ekipos įvarčius.

Kitas rungtynes „Geležinis vilkas“ žais spalio 18-ą dieną prieš Kaliningrado FNK ekipą, o SSM ledo ritulininkai jau spalio 5-ą dieną susigrums su Svetlogorsko SVT komanda.

Rungtynių nuotraukų galeriją rasite paspaudę čia.