Titulinis » Naujienos » Nyderlandai darė stebuklus, Vengrija išsigelbėjo

Nyderlandai darė stebuklus, Vengrija išsigelbėjo

2015-12-14
Pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato II diviziono A grupėje antrąją rungtynių dieną Vengrija ilgai vargo su Nyderlandų rinktine, tačiau įveikė juos 7:5 (1:2, 4:3, 2:0).

Nyderlandai per pirmąjį kėlinį metu du kartus ir abu kartus taikliai, kai varžovai tą darė net 23 kartus.
Nyderlandai pirmavo po Jord`o Smit`o (01:29) Guus`o van Nes`o (11:03) metimų. Rezultatą sušvelnino Csanad`as Erdely (15:14).

Antrajame kėlinyje Nyderlandai vėl mušė pirmieji – J.Smit`as (22:09) atstatė dviejų įvarčių persvarą. Vengrija sumažino atsilikimą po Donat`o Szita`os smūgio (22:36), o Istvan`as Terborcs`as rezultatą išlygino (23:49). Jasper`is Nordemannn`as (26:55) vėl išvedė Nyderlandus į priekį, o I.Treborcs`as dar kartą lygino rezultatą (28:35).

Netrukus jau Vengrija pirmą kartą po C.Erdely metimo išsiveržė į priekį (37:53), Nyderlandai rado jėgų išlyginti rezultatą, kai taikliai smūgiavo Jordy Verkiel`is (38:52).

Paskutiniajame kėlinyje Vengrija nebejuokavo  - iš pradžių Bence Bodok`as (40:52), o vėliau ir C.Erdely (42:04) padidino vengrų pranašumą iki 7:5.

Kitose šios dienos rungtynėse 16.30 val. Estija susitiks su Kroatija, o 20.00 val. žais Lietuva ir Korėja.

Pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato II diviziono A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vengrija           2  2  0  0   0    15:7     6
2. Kroatija           1  1  0  0   0     5:2     3
3. Lietuva            1  1  0  0   0     6:5     3
4. Estija             1  0  0  0   1     5:6     0
5. Korėja             1  0  0  0   1     2:8     0
6. Nyderlandai        2  0  0  0   2     7:12    0