Titulinis » Naujienos » "Ober - Haus" plėšte išplėšė pergalę iš "pankų"

"Ober - Haus" plėšte išplėšė pergalę iš "pankų"

2014-12-03
 Atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate sužaistas Vilniaus derbis, kuriame Vilniaus „Hockey Punks“ 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) po dramatiškos kovos nusileido „Ober – Haus“ komandai.

Abi sostinės komandos taškais šiame sezone pasigirti negali, ypač jų badą jaučia „Ober – Haus“ komanda, kuri žengė priešpaskutinėje vietoje septynių komandų čempionate.

Įtampa jautėsi ir ant ledo, kur klubai žaidė atsargiai ir brangindami kiekvieną pavojingą situaciją.

Pirmieji pirmojo kėlinio viduryje pasižymėjo „Ober – Haus“ žaidėjai, kurie po Patriko Misiuko 8 įvarčio sezone (08:12) išsiveržė į priekį.

„Hockey Punks“ paruošė atsakymą per pertrauką ir iškart po jos Karolis Šlikas (21:18) išlygino rezultatą.

„Ober – Haus“ nepametė taiklumo ir vėl išsiveržė į priekį po Vitalijaus Sevruko smūgio (35:07).

Po itin nerezultatyvios trečiojo kėlinio pradžios, kuri pasižymėjo tik pražangomis, intrigą ant ledo įkaitino Donatas Dirginčius (53:03), kuris išlygino rezultatą 2:2. Tačiau „Ober – Haus“ pademonstravo užsispyrimą ir norą pasiekti pergalę – Edvinas Stankevičius (58:25) išvedė komandą į priekį 3:2 ir išplėšė komandai pergalę, nepaisant varžovų bandymų paskutiniąsias 35 sekundes žaisti be vartininko.

„Hockey Punks“: K.Šlikas, D.Dirginčius po 1 įvartį.
„Ober – Haus“: P.Misiukas, V.Sevrukas, E.Stankevičius po 1 įvartį.