Titulinis » Naujienos » Olimpinėje atrankoje nusileista ir lenkams (3 VIDEO)

Olimpinėje atrankoje nusileista ir lenkams (3 VIDEO)

2016-02-12
Antrąją olimpinės atrankos dieną Budapešte (Vengrija) Lietuvos olimpinė rinktinė pirmose dienos rungtynėse net 1:9 (0:2, 0:5, 1:2) nusileido Lenkijai.

Ramiai pradėję dvikovą lietuviai atidavė aikštės vidurį varžovams ir susitelkė prie savosios gynybos zonos.

Lenkai nepajudino nė piršto, kai du kartus prasižengę lietuviai suteikė varžovams progą mušti įvartį turint kiekybinę persvarą, tačiau jos neišnaudojo.

Vėliau jau Lietuvos rinktinės puolėjai Edgaras Rybakovas ir Donatas Kumeliauskas sukūrė dvi šimtaprocentines progas prie Przemyslaw`o Odrobny`io vartų.

Neįmušę patys, netrukus traukė ritulį iš vartų. Iš pradžių Grzegorz`as Pasiut`as (15:01), o vėliau Aron`as Chmielewski`is (17:26) užtikrino lenkams šiokią tokią ramybę.

Po pirmo kėlinio lenkai pirmavo ir pagal metimus, 23 prieš 10.

Dar viena grubi klaida gynyboje kainavo greitą įvartį antrojo kėlinio pradžioje, o pasižymėjo Krzystof`as Zapala (20:35). Lietuvos rinktinės žaidėjai nuleido rankas ir varžovai ėmė smagintis. Maciej`us Urbanowicz`ius (23:12), Krystian`as Dziubinski`is (25:29, dauguma, 39:42, dauguma) ir Tomasz`as Malasinski`is (37:29) padidino skirtumą iki triuškinamo 7:0.

Trečiojo kėlinio pradžioje prie gausybės debiutantų rinktinėje prisidėjo vartininkas Artūras Pavliukovas, kuris pakeitė Mantą Armalį. A.Pavliukovui iškart teko traukti ritulį iš vartų, kai pasižymėjo K.Zapala (40:33).

Lenkai pelnė devintą įvartį kėlinio viduryje po Mateusz`o Bespierszcz`o smūgio (52:20) ir artėjo prie dešimties įvarčių skirtumo, tačiau įvarčių sausrą nutraukė Danielius Bogdziulis (55:05) gražiu smūgiu nuginklavęs varžovų vartininką.

Pagal metimus lenkai buvo stipresni 56 prieš 39.

Beje, išvakarėse užvirusi diskusija dėl futbolo ir ledo ritulio rinktinių palyginimo šiandien užgeso. Futbolo rinktinė su lenkais paskutinėse rungtynėse sužaidė kur kas garbingiau ir pralaimėjo po atkaklios kovos tik 1:2.

„Labai sunkios rungtynės. Pavargome vakar kovoje su vengrais, tad šiandien antroje rungtynių pusėje sustojom. Buvo labai sunku“,- po dvikovos sakė geriausias Lietuvos rinktinės žaidėjas D.Bogdziulis.

„Sunku žaisti su tokia mobilia komanda. Tačiau yra ir teigiamų dalykų. Debiutavo ir gerai žaidė antras vartininkas, sulaikė varžovo baudinį. Pagaliau pralaužėm įvarčių sausrą ir pamatėm, ko vertas mūsų jaunimas. Lieka kova su estais, kur mes privalome būti kita komanda nei šiandien“,- po rungtynių sakė trenerio asistento poste turnyre debiutuojantis Šarūnas Kuliešius.

Lietuvos ir Estijos rinktinės susitiks sekmadienį, 15.30 val.

Olimpinio atrankos turnyro H grupės lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lenkija            2   2  0  0   0  15:3    6
2. Vengrija           1   1  0  0   0   4:0    3
3. Estija             1   0  0  0   1   2:6    0
4. Lietuva            2   0  0  0   2   1:13   0