Titulinis » Naujienos » Olimpinės atrankos starte Lenkija nesunkiai įveikė Estiją

Olimpinės atrankos starte Lenkija nesunkiai įveikė Estiją

2016-02-11
 Budapešte (Vengrija) prasidėjusiame olimpinės atrankos į 2018 metų žiemos olimpines žaidynes keturių komandų grupės turnyre pirmosiose rungtynėse Lenkija 6:2 (3:0, 2:1, 1:1) nesunkiai įveikė Estiją.

Lenkija užgriuvo varžovų vartus rungtynių pradžioje ir Estijos gynybos zonoje darė ką norėjo. Patrykas Wronka (01:50) pelnė greitą įvartį ir atvėsino lenkų įkarštį, kurie apsiramino. Pirmajame kėlinyje Aronas Chmielewskis (15:00, dauguma) ir Kacperas Guzikas (18:53) padidino lenkų pranašumą iki 3:0.

Antrojo kėlinio pradžioje estai pažadino sušalusį varžovų vartininką ir sušvelnino skirtumą po Aleksandro Petrovo metimo (20:50). Lenkai gretai atkeršijo estams už tokią drąsą ir Mateuszas Bepierszczas (21:41) ir Marcinas Koluszas (23:06) padidino skirtumą iki 5:1.

A.Petrovas dar kartą baudė lenkus (43:08), tačiau pastarieji ramiai baigė rungtynes, pelnydami dar vieną įvartį, kai pasižymėjo Mateuszas Rompkowskis (45:33).

20.30 val. turnyre startuos Vengrijos ir Lietuvos rinktinės.