Titulinis » Naujienos » Pajėgiausioje Europos ledo ritulio lygoje – lemiamų kovų metas

Pajėgiausioje Europos ledo ritulio lygoje – lemiamų kovų metas

2018-03-02
VIASAT informacija
 Šeštadienį prasideda Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) atkrintamosios (J. Gagarino taurės) varžybos.

Lemiamas KHL, kuri yra stipriausia lyga Europoje, dvikovas rodys vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas.

Antrajame čempionato etape varžysis 16 klubų – po 8 iš Vakarų ir Rytų konferencijų. Atkrintamosiose varžybose bus kovojama iki 4 pergalių.

Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje susikaus Sankt Peterburgo SKA (1 vieta reguliariajame sezone) – Čerepoveco „Severstal“ (8), Maskvos CSKA (2) – Maskvos „Spartak“ (7), Helsinkio „Jokerit“ (3) – „Soči“ (6) ir Jaroslavlio „Lokomotiv“ (4) – Žemutinio Naugardo „Torpedo“ (5).

Rytuose dėl kelialapio į konferencijos pusfinalį grumsis šios komandos: Kazanės „Ak Bars“ (1) – Chabarovsko „Amur“ (8), Ufos Salavat „Julajev“ (2) – Omsko „Avangard“ (7), Čeliabinsko „Traktor“ (3) – Nižnekamsko „Neftechimik“ (6), Jekaterinburgo „Automobilist“ (4) – Magnitogorsko „Metalurg“ (5).

Rygos „Dinamo“ ekipa į J. Gagarino taurės varžybas nepateko. Rygiečiai užėmė paskutinę vietą Vakarų konferencijoje, o absoliučioje įskaitoje liko priešpaskutiniai – 26-ti. „Dinamo“ šiame čempionate iškovojo 16 pergalių ir patyrė 40 pralaimėjimų. Latvijos klubas į atkrintamąsias varžybas neprasibrovė jau ketvirtus metus iš eilės.

Šių pirmenybių favoritais vadinami Sankt Peterburgo SKA ledo ritulininkai, kuriuos treniruoja Rusijos rinktinės strategas Olegas Znarokas. Rusai neseniai triumfavo olimpinėse žaidynėse.

J. Gagarino taurę SKA ekipa laimėjo pernai. Iš viso ji čempionate pajėgiausia buvo du kartus. Po tiek pat sykių pirmenybėse nugalėjo „Ak Bars“, Maskvos „Dinamo“ ir „Metalurg“. Kartą lygių sau neturėjo „Salavat Julajev“.

Pirmosios konferencijų ketvirtfinalio rungtynės per viaplay.lt – šeštadienį nuo 15.55 val.