Titulinis » Naujienos » Pasaulio čempionate baudinių prireikė ir paskutinėse pirmos dienos rungtynėse

Pasaulio čempionate baudinių prireikė ir paskutinėse pirmos dienos rungtynėse

2014-12-08
Pasaulio dvidešimtmečių ledo ritulio čempionate Estijoje pirmoji rungtynių diena baigėsi dar viena drama. Iš žemesnės grupės pakilę korėjiečiai po baudinių serijos 4:3 (2:0, 1:1, 0:2, 0:0, 1:0) išsigelbėjo dvikovoje su aikštelės šeimininkais.

Rungtynėse pirmajame kėlinyje dominavo korėjiečiai, kurie tiesiog apipylė varžovus uraganiškomis atakomis.

Tačiau antrame kėlinyje situacija pasikeitė ir su startiniu jauduliu susitvarkę estai išlygino žaidimą.

Trečiajame kėlinuke jau estai diktavo savo sąlygas, tačiau pergalę per pagrindinį laiką galėjo išplėšti abi komandos.  Estija už lygiąsias per pagrindinį laiką gali dėkoti fantastiškai žaidusiam vartininkui Danilai Seppenenui.

Pratęsimo metu estai turėjo galimybių išvengti baudinių serijos, tačiau įmušti nepavyko.

Baudinių serijos metu komandos pakartojo Lietuvos rungtynių scenarijų. Pirmieji pradėję korėjiečiai įmušė viską, paskutiniojo smūgio metu nesėkmė ištiko estus.

Po pirmosios rungtynių dienos Lietuva žengia antrojoje čempionato vietoje, pirmadienį laukia mačas su lyderiais.

1. Didžioji Britanija  1  1  0  0  0  4:2   3
2.    2. Lietuva             1  0  1  0  0  6:5   2
3.    3. Korėja              1  0  1  0  0  4:3   2
4.    4. Estija              1  0  0  1  0  3:4   1
5.    5. Rumunija            1  0  0  1  0  5:6   1
1.     6.Nyderlandai         1  0  0  0  1  2:4   0