Titulinis » Naujienos » Paskutiniuoju bandymu – pirma pergalė

Paskutiniuoju bandymu – pirma pergalė

2014-02-27
 Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) čempionato „Akropolio“ taurei laimėti Vakarų divizione Klaipėdos „Baltija“ namų aikštelėje po labai atkaklios kovos rezultatu 6:5 (2:1, 3:3, 1:1) palaužė Kauno „Bizonų-1“ ekipos pasipriešinimą.

Abiems klubams tai buvo garbės rungtynės ir sezone jos nieko nekeitė. „Baltija“ kovėsi dėl pirmosios pergalės sezone, kauniečiai nespėjo į atkrintamųjų varžybų traukinį.

Geriau dvikovą pradėjo šeimininkai, kurie po dviejų Vito Strazdo įvarčių pirmavo 2:1.

Svečiai antrojo kėlinio pradžioje Sergejaus Kiršio ir Šarūno Citavičiaus pastangomis rezultatą persvėrė 3:2, tačiau jaunieji klaipėdiečiai Lukas Jonuška ir Ervinas Bazevičius leido „Baltijai“ pirmauti net 5:3.

Trečiojo kėlinio pradžioje V.Strazdas dar kartą pelnė įvartį ir klaipėdiečiai pirmavo 6:4. „Bizonai-1“ ginklų nesudėjo ir kėlinio viduryje Justas Misikonis sušvelnino skirtumą iki 5:6, abi ekipos ėmė po 30 sek. pertrauką, o pergalę vis dėlto šventė šeimininkai.

„Baltija“ – „Bizonai-1“ 6:5 (2:1, 3:3, 1:1).
„Baltija“: V.Strazdas 3, L.Jonuška 2, E.Bazevičius 1 įvartis.
„Bizonai-1“: M.Krištanaitis 2, S.Kiršys, Š.Citavičius, J.Misikonis po 1 įvartį.