Titulinis » Naujienos » Persvaros neišsaugoję „HC Žalgirio“ ledo ritulininkai Vilniuje pralaimėjo ir antrąsias rungtynes

2015-02-27
Antrą nesėkmę Vilniuje iš eilės patyrė „HC Žalgirio“ klubas, kuris penktadienį Jaunimo ledo ritulio B lygos (MHL B) rungtynėse 2:5 (1:0, 1:2, 0:3) nusileido pajėgiai Jaroslavlio „Loko-Junior“ (Rusija) ekipai.

Rungtynės prasidėjo apylygiai. Pirmajame kėlinyje abi komandos atliko po 12 smūgių į varžovų vartus ir gavo po 2 baudos min. Visgi, kiekybine persvara pasinaudoti pavyko tik žalgiriečiams, kurių gretose pasižymėjo lietuvis Ilja Četvertakas (17:50 min.), sulaukęs tikslaus tautiečio Ugniaus Čižo perdavimo.

Antrojo kėlinio pradžioje daugumoje žaidę žalgiriečiai padvigubino savo persvarą – pasižymėjo Vladislavas Nikulinas (21:16). Deja, vėliau ant ledo ėmė dominuoti svečiai. Dar antrajame kėlinyje pusiausvyrą atstatė du tikslius smūgius atlikęs Ilja Nazarovas (24:05 ir 38:37), o paskutiniame rungtynių trečdalyje „Loko-Junior“ pelnė tris įvarčius be atsako ir iškovojo įtikinamą pergalę – pasižymėjo Ivanas Romanovas (40:55), Sergejus Melnikovas (49:21) bei Ivanas Danilovas (59:03).

Be jau minėtų I.Četvertako ir U.Čižo šiose rungtynėse žaidė dar du lietuviai: Danielius Nomanovas gavo 12 baudos min., o Edgaras Protčenko nepasižymėjo. Edvinas Boroška rungtynėms nebuvo registruotas.

Sportas.lt primena, kad ketvirtadienį „HC Žalgiris“ pirmą kartą sezone žaidė Vilniuje ir net 2:10 (1:4, 0:3, 1:3) neprilygo „Loko-Junior“.

„HC Žalgiris“ (121 tšk.) Vakarų konferencijoje tarp 15 komandų vis dar užima 4-ą vietą, o „Loko-Junior“ (139 tšk.) rikiuojasi 2-as.

Dvi paskutines reguliariojo sezono rungtynes žalgiriečiai žais kovo 2-3 dienomis namuose su 3-ioje pozicijoje esančiu Dmitrovo „HC Dmitrov“ (Rusija, 139 tšk.) klubu.