Titulinis » Naujienos » Persvaros neišsaugoję žalgiriečiai Elektrėnuose dar kartą pralaimėjo MHL B lyderiams

2014-10-11
 Skaudžią nesėkmę Jaunimo ledo ritulio B lygoje (MHL B) patyrė „HC Žalgirio“ klubas, kuris Elektrėnuose po permainingos kovos 2:3 (0:1, 2:0, 0:2) pralaimėjo vienvaldžiams lyderiams – Voronežo „Rossosh“ (Rusija) ledo ritulininkams.

Jau 54-ą rungtynių sekundę svečius į priekį išvedė Sergejus Ivanovas, bet „HC Žalgiris“ atsitiesė antrajame kėlinyje ir po tikslių Vladislavo Nikulino (35:41 min.) bei Vadimo Mustafajevo (38:24) smūgių persvėrė rezultatą savo naudai.

Deja, įgyto pranašumo žalgiriečiai neišsaugojo. Po Nikitos Brusovo pražangos Jevgenijus Ševčiukas (53:24) įmušė įvartį „Rossosh“ žaidžiant daugumoje, o kėliniui artėjant į pabaigą Andrejus Beloziorovas (59:32) paliko „HC Žalgirį“ be taškų.

Šioms rungtynėms buvo registruoti trys Lietuvos ledo ritulininkai: Ilja Četvertakas atliko rezultatyvų perdavimą, Ugnius Čižas užsidirbo 2 baudos minutes, o Danielius Nomanovas nepasižymėjo.

Priminsime, kad pirmąsias šių komandų tarpusavio rungtynes Elektrėnuose ketvirtadienį rezultatu 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) laimėjo „Rossosh“.

„HC Žalgiris“ (24 tšk.) Vakarų divizione tarp 17 komandų smuktelėjo į 6-ą vietą, o „Rossosh“ (40 tšk.) lieka vienvaldžiu lyderiu.

Artimiausias dvejas rungtynes žalgiriečiai žais spalio 14-15 dienomis svečiuose su Elektrostalės „Kristall“ (Rusija) klubu.