Titulinis » Naujienos » Pirmasis "sausainis" čempionate priklauso kauniečiui L.Jakšiui

Pirmasis "sausainis" čempionate priklauso kauniečiui L.Jakšiui

2014-12-12
Atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate ketvirtą pergalę iš eilės iškovojo Kauno „Baltų ainiai“, kurie namų aikštelėje net 7:0 (2:0, 1:0, 4:0) susitvarkė su Vilniaus „Hockey Punks“ ledo ritulininkais.

Kauniečiai šiose rungtynėse didesnių problemų neturėjo.

Pirmajame kėlinyje „Baltų ainiai“ dviem įvarčiais užsitikrino persvarą, kurią padidino tik antrojo kėlinio viduryje po Martyno Petrausko smūgio iki 3:0.

Nepaisant Kauno klubo pranašumo, Vilniaus ledo ritulininkai bandė gelbėtis rungtynėse, tačiau visos pastangos nuėjo perniek po dar dviejų kauniečių įvarčių trečiojo kėlinio viduryje.

„Baltų ainių“ vartininkas Lukas Jakšys, kurį trečiajame kėlinyje pakeitė Tadas Guliakas, pirmą kartą šiame sezone užsidirbo „sausainį“. Taip vadinamas vartininko pasiekimas, kai jis nepraleidžia nė vieno įvarčio.

Kauniečiai turi progą džiaugtis dvigubai – tai pirmos rungtynės čempionate, kai komanda rungtynėse nepraleido nė vieno įvarčio.

„Baltų ainiai“ – „Hockey Punks“ 7:0 (2:0, 1:0, 4:0).
„Baltų ainiai“: W.Sollinas 2, J.Miklaševičius, M.Petrauskas, E.Gutauskas, A.Gutauskas, D.Žiūkas po 1 įvartį.