Titulinis » Naujienos » Pirmosios Dainiaus Zubraus ikisezoninės rungtynės

Pirmosios Dainiaus Zubraus ikisezoninės rungtynės

2013-09-20
 Pirmą pralaimėjimą Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) ikisezoninėse rungtynėse patyrė Naujojo Džersio „Devils“ klubas, kuriam atstovauja 35-erių metų lietuvis Dainius Zubrus.

Ketvirtadienį „Devils“ savo arenoje 3:5 (1:4, 2:0, 0:1) nusileido Niujorko „Islanders“ ledo ritulininkams.

Po labai nesėkmingo pirmojo kėlinio „Devils“ sugebėjo atsitiesti antroje mačo dalyje ir sušvelnino savo atsilikimą iki minumo. Deja, tik prasidėjus trečiajam kėlinui „Islanders“ padidino savo atotrūkį ir išlaikė persvarą iki finalinės mačo sirenos.

Pirmas ikisezonines rungtynes žaidęs D.Zubrus ant ledo praleido daugiau nei 20 minučių (20:20), puolime nepasižymėjo, bet gavo 2 baudos minutes.

Fantastiškai žaidė „Islanders“ ledo ritulininkas Joshas Bailey (6:55 ir 18:05 min.), kuris abu įvarčius pelnė tuomet, kai Niujorko komanda rungtyniavo mažumoje. Dar po įvartį „Islanders“ klubui pridėjoAndersas Lee (3:31), Ericas Boultonas (19:34) ir Peteris Reginas (43:45).

„Devils“ klubo gretose įvarčiais pasižymėjo Rostislavas Olešas (8:05), Marekas Zidlickis (22:37) irJonas Merrillas (23:50).

Rugsėjo 21-ą dieną „Devils“ ir „Islanders“ susitiks dar kartą, tik šis mačas jau vyks Niujorke.