Titulinis » Naujienos » P.Širokovo įvartis išplėšė „HC Žalgiriui“ pergalę Belgorode

P.Širokovo įvartis išplėšė „HC Žalgiriui“ pergalę Belgorode

2014-10-02
 Puikią pergalę Jaunimo ledo ritulio B lygos (MHL B) rungtynėse iškovojo „HC Žalgirio“ klubas, kuris trečiadienį svečiuose 5:4 (1:1, 3:1, 1:2) įveikė Belgorodo „HC Belgorod“ (Rusija) ekipą.

Pirmasis pražangą rungtynėse užsidirbo „HC Žalgirio“ žaidėjas Aleksandras Prochorovas. Tuo netruko pasinaudoti Danilas Kravčenka (5:30 min.), įmušęs pirmąjį rungtynių įvartį. Kėliniui artėjant prie pabaigos savo galimybės žaisti daugumoje sulaukė ir žalgiriečiai, kurie taip pat sėkmingai išnaudojo kiekybinę persvarą, kai tikslų smūgį atliko Nikita Brusovas (16:00). Antrąjį kėlinį įvarčiu pradėjo „HC Belgorod“ ledo ritulininkas Aleksandras Loktevas (21:16), bet Vadimas Mustafajevas (21:56) netrukus išlygino rezultatą, o Pavelas Širokovas (27:36) bei Glebas Chvolesas (30:35) leido „HC Žalgiriui“ susikrauti apčiuopiamą pranašumą.

Dviejų įvarčių persvara svečiai džiaugėsi neilgai – trečiajame kėlinyje po tikslių Sergejaus Tagančikovo (44:31) ir B.Kazmino (55:33) smūgių rezultatas tapo lygus, tačiau visus taškus sudėjo žalgirietis P.Širokovas (56:41), įmušęs pergalingą įvartį. Šiose rungtynėse žaidė trys Lietuvos ledo ritulininkai: Danielius Nomanovas atliko rezultatyvų perdavimą ir gavo 4 baudos minutes, o Ilja Četvertakas ir Edvinas Boroška nepasižymėjo. Ugnius Čižas, Edgaras Protčenko bei Danielius Benilovas gydosi traumas.

Pirmąsias šių komandų tarpusavio rungtynes antradienį Belgorode užtikrintai (4:1) laimėjo šeimininkai. „HC Žalgiris“ (18 tšk.) turnyrinėje lentelėje pakilo į 6-ą vietą, o „HC Belgorod“ (16 tšk.) smuktelėjo į 8-ą poziciją tarp 17 Vakarų konferencijos komandų.

Artimiausias dvejas rungtynes „HC Žalgiris“ žais spalio 5-6 dienomis namuose su Lipecko „HC Elec“ (Rusija) klubu.