Titulinis » Naujienos » Puolime strigusi „Kaunas City“ pralaimėjo „Zemgale/LLU“ komandai

Puolime strigusi „Kaunas City“ pralaimėjo „Zemgale/LLU“ komandai

2022-10-19
Optibet ledo ritulio lygoje šį vakarą dar vienas rungtynes Latvijoje sužaidė „Kaunas City“ ledo ritulininkai.

Jūrmaloje vykusiose rungtynėse trečiadienį kauniečiai stojo į kovą prieš praėjusio sezono OHL čempionę „Zemgale/LLU“ komandą. Savo pranašumą įrodę rungtynių šeimininkai iškovojo pergalę 6:0.

Visas rungtynes kontroliavę „Zemgale/LLU“ atstovai užtikrintai žaidė gynyboje, o patys jau ketvirtą minutę įsiveržę į priekį vėliau visų trijų kėlinių metu didino savo pranašumą. Visuose trijuose kėliniuose į „Kaunas City“ vartus krito po du įvarčius.

Nugalėtojų gretose po du įvarčius pelnė Denisas Vilmanis ir Kristeris Vitolinšas, o po kartą tikslūs buvo Robertas Andersonas ir Gustavas Krūminšas.