Titulinis » Naujienos » "Rokiškis" nukarūnavo čempioną

"Rokiškis" nukarūnavo čempioną

2014-03-11
Nacionalinės ledo ritulio lygoje paaiškėjo paskutinysis finalinio ketverto dalyvis. Sekmadienio pavakarę Elektrėnuose juo tapo Rokiškio „Rokiškis“ kiek netikėtai 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) įveikęs Elektrėnų „Lokius – Poseidoną“. Elektrėnų klubas prarado galimybę apginti praėjusiais metais iškovotą nugalėtojų titulą pirmajame divizione.

Aršiose ir nerezultatyviose rungtynėse susitiko lygiaverčiai varžovai. Kietoje kovoje jau pirmajame kėlinyje Elektrėnų klubo puolėjas Nickas Aubinas užsidirbo 10 minučių baudą, o iš viso komandos surinko 22 baudos minutes.

Vos grįžę iš rūbinės antrojo kėlinio pradžioje svečiai smeigė įvartį ir išsiveržė į priekį (Simas Sakaitis, 20:53).

„Lokiai – Poseidonas“ atsakymą paruošė po 14 minučių, kai Lukas Vėželis išlygino rezultatą (35:19).

Svarbu žingsnį pergalės link „Rokiškis“ žengė trečiojo kėlinio 6 minutę, kai Antanas Rukšėnas dar kartą išvedė savo komandą į priekį (46:47). Šeimininkai bandė gelbėtis 30 sekundžių pertraukėle, tačiau iki rungtynių pabaigos likus šiek tiek daugiau nei minutei 2 minučių baudą gavo elektrėniškis Karolis Janušauskas ir šeimininkų šansai kovoti dėl pergalės sumažėjo iki minimumo.

Sezone klubai susitiko tris kartus ir visas tris pergales šventė Elektrėnų ledo ritulininkai.

„Geriau tris kartus pralaimėti reguliariajame sezone nei kartą atkrintamosiose varžybose. Dėkoju savo vyrams šiandien atidavusiems visas jėgas“,- trumpai po rungtynių tarstelėjo „Rokiškio“ treneris Audrius Deksnys.

„Lokiai – Poseidonas“ - „Rokiškis“ 1:2 (0:1, 1:1, 0:1).
„Lokiai – Poseidonas“: L.Vėželis 1 įvartis.
„Rokiškis“: S.Sakaitis, A.Rukšėnas po 1 įvartį.

„Rokiškis“ finalo ketverto pusfinalyje, kovo 15 dieną, 12 valandą Elektrėnų ledo rūmuose susikaus su Kauno „Baltų ainiais“. Kitame pusfinalyje 16 valandą kovos Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) ir Šiaulių „Ledo linijos“ komandos. Čempionato finalas įvyks kovo 16 dieną, 17 valandą. 13 valandą bus žaidžiamos rungtynės dėl trečios vietos.