Titulinis » Naujienos » „Rokiškis“ rytuose įsitvirtino antrojoje pozicijoje

„Rokiškis“ rytuose įsitvirtino antrojoje pozicijoje

2013-11-28
 Antrą pergalę iš eilės ketvirtose Lietuvos ledo ritulio čempionato „Akropolio“ taurei laimėti rungtynėse iškovojo Rokiškio „Rokiškis“, kuris vakar Vilniuje po atkaklių rungtynių 6:3 (1:1, 2:1, 3:1) įveikė Vilniaus „Ober-Haus“ komandą.

Svečiai sąlygas pradėjo diktuoti nuo pirmosios minutės, kai Mantas Sakaitis įvarčiu perspėjo varžovus apie ketinimų rimtumą (00:46).

Vilniečiai pirmojo kėlinio viduryje dar sugebėjo rezultatą išlyginti (Darius Verbickas, 12:53), o antrojo pradžioje ir išsiveržti į priekį (Karolis Ašmontas, 22:58), tačiau tai buvo visi aikštelės šeimininkų ginklai.

S.Sakaitis rezultatą išlygino (31:48), Saulius Limontas kiekybinės persvaros metu jį persvėrė „Rokiškio“ naudai (38:27).

Trečiojo kėlinio pradžioje Kasparas Falkas padidino rezultatą iki 4:2 (41:44), įvartį pridėjo Antanas Rukšėnas (44:54).

Vilniečius bandė pažadinti Saulius Lynikas (46:04) švelnindamas rezultatą iki 3:5, tačiau S.Limontas dar kartą pelnė įvartį ir palaidojo šeimininkų viltis (48:51).

„Ober-Haus“ – „Rokiškis“ 3:6 (1:1, 1:2, 1:3).
„Ober-Haus“: D.Verbickas, K.Ašmontas, S.Lynikas po 1 įvartį.
„Rokiškis“: S.Sakaitis, S.Limontas po 2, A.Rukšėnas, K.Falkas po 1 įvartį.