Titulinis » Naujienos » "Rokiškis" "žiemos klasikoje" įveikė "Juodupę"

"Rokiškis" "žiemos klasikoje" įveikė "Juodupę"

2014-03-02
 Rytų konferencijoje, „žiemos klasikos rungtynėse“ vienintelėje Lietuvoje dirbtinio ledo aikštelėje po atvirumi dangumi ganėtinai šiltą sekmadienį buvo žaidžiamas ledo ritulys. Rokiškyje vietos „Rokiškis“ 10:3 (2:1, 5:2, 3:0) nugalėjo kaimyninę Juodupės „Juodupę“.

Juodupės ekipa priešinosi varžovams iki pat antrojo kėlinio vidurio, kai atsilikdami 1:3, po Modesto Malciaus ir Sergejaus Obožino įvarčių išlygino rezultatą 3:3.

Vis dėlto, vėliau rokiškėnai per 11 minučių pelnė net 4 įvarčius ir pabėgo 7:3 antrojo kėlinio pabaigoje.

Palūžusius varžovus „Rokiškis“ baigė doroti trečiajame kėlinyje, kai  dukart Mantas Baleišis ir Antanas Rukšėnas pelnė tris įvarčius.

Po šios dvikovos paaiškėjo, jog atkrintamųjų varžybų lentelėje „Rokiškis“ užėmė šeštą vietą ir dėl teisės kautis Lietuvos čempionato finalo ketverte kovos su savo konferencijos klubu, Elektrėnų „Lokiais-Poseidonu“.

„Rokiškis – „Juodupė“ 10:3 (2:1, 5:2, 3:0).
„Rokiškis“: A.Rukšėnas 6, M.Baleišis 3, S.Sakaitis 1 įvartis.
„Juodupė“: D.Zdanovičius, M.Malcius, S.Obožinas po 1 įvartį.