Titulinis » Naujienos » Rusijos ledo ritulininkai - planetos ledo ritulio pirmenybių Baltarusijos sostinėje ketvirtfinalyje

2014-05-17
BNS informacija
 Penktą pergalę iš eilės Baltarusijos sostinėje vykstančiame šešiolikos komandų pasaulio vyrų ledo ritulio čempionate iškovojo ir su 15 taškų vietą ketvirtfinalyje užsitikrino aštuonių ekipų B grupės lyderė bei keturiskart Senojo žemyno čempionė Rusijos rinktinė.

Šeštadienį Rusijos ledo ritulininkai 4:1 (3:1, 1:0, 0:0) nugalėjo antrąją poziciją išsaugojusią Latvijos (9 tšk.) komandą.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

8. Kazachstanas 5 0 0 2 3 11:22 2

A grupėje trečią pergalę iškovojo bei į trečiąją vietą pakilo Prancūzijos (7 tšk.) rinktinė, šeštadienį po baudinių serijos 5:4 (0:1, 3:1, 1:2, 0:0, 1:0) privertusi pasiduoti ketvirtojoje

pozicijoje esančius Norvegijos (7 taškai) ledo ritulininkus.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

8. Italija 5 1 0 0 4 4:16 3

Keturios geriausios kiekvienos grupės komandos pateks į pasaulio ledo ritulio čempionato Minske ketvirtfinalį.