Titulinis » Naujienos » Šešis įvarčius pelnęs A.Nekerovas atvedė „Delovaja Rus“ ekipą į pergalę prieš Elektrėnų komandą

2014-12-14
Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) vienvaldžiai lyderiai Elektrėnų „Lokiai - Poseidonas“ šeštadienį patyrė trečią pralaimėjimą čempionate.

Elektrėniškiai namuose 5:6 (1:2, 1:3, 3:1) nusileido fantastiškai žaidusio Artiomo Nekerovo vedinai Kaliningrado „Delovaja Rus“ komandai.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai. Jau penktąją rungtynių minutę A.Nekerovas (4:28) išvedė Kaliningrado komandą į priekį, tačiau iki kėlinio pabaigos likus žaisti mažiau nei penkias minutes Marius Lomakinas (15:10) (rez. perd. Nickas Aubinas, Lukas Veželis) pasinaudojo kiekybine persvara ir rezultatą išlygino (1:1). Jau po 30 sekundžių Andrius Poškus sėdo ant nubaustųjų žaidėjų suolelio, o kiekybinę persvarą sėkmingai išnaudojo A.Nekerovas (15:49).

Antrąjį kėlinį trečiu įvarčiu rungtynėse pradėjo A.Nekerovas (20:29) ir padidino pranašumą iki dviejų (3:1), tačiau jau po šešių minučių žaidžiant mažumoje L.Veželis (26:04) po Sergejaus Krumkačaus perdavimo rezultatą sušvelnino - 2:3. Fantastiškas rungtynes sužaidęs A.Nekerovas (35:49) kėlinio pabaigoje įmušė dar du įvarčius ir svečių pranašumą padidino iki trijų - 5:2.

Trečiojo kėlinio pradžioje A.Nekerovas (40:38) toliau talžė elektrėniškius ir pasižymėjo šeštąjį kartą (6:2). Čempionato lyderiai neleido būti triuškinamiems ir jau 49-ą rungtynių minutę mažumoje žaidę „Lokiai - Poseidonas“ po L.Veželio (48:30) tikslaus smūgio sumažino atsilikimą iki trijų (3:6). Po mažiau ne dviejų minučių Rolandas Aliukonis (50:22) pelnė ketvirtą šeimininkų įvartį, o dar po keletos minučių M.Lomakinas (54:48) deficitą sumažino iki minimumo (5:6).

Dramatiškoje rungtynių pabaigoje šeimininkams nepavyko išplėšti pratęsimo, o ketvirtąją pergalę švengė „Delovaja Rus“ ledo ritulininkai.

„Lokiai - Poseidonas“ per vienuolika čempionato rungtynių yra iškovoję 25 taškus ir užima pirmą vietą, tuo tarpu „Delvoaja Rus“ yra sužaidusi penkias rungtynes ir su 13 taškų čempionate žengia trečioje pozicijoje.