Titulinis » Naujienos » Stipriausioje Suomijos ledo ritulio lygoje T.Kumeliauskas atliko šešioliktą rezultatyvų perdavimą

2016-02-12
Skaudų pralaimėjimą Suomijos ledo ritulio lygoje „Liiga“ patyrė Tado Kumeliausko atstovaujama Turku TPS ekipa, kuri penktadienį svečiuose 3:4 (0:1, 3:2, 0:1) nusileido Kouvalos „KooKoo“ ekipai.

TPS antrame kėlinyje po Franciso Pare įvarčio išsiveržė į priekį (3:2), tačiau iki antrojo kėlinio pabaigos likus žaisti vos 40 sekundžių rezultatą išlygino Ari Vallinas. Pergalingą įvartį „KooKoo“ komandai trečiame kėlinyje įmušė Tomi Peltonenas.

T.Kumeliauskas rungtyniavo šiek tiek daugiau nei dvidešimt minučių (20:15), rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie pirmojo komandos įvarčio bei viso atliko penkis smūgius į varžovų vartus.

TPS komandai įvarčius įmušė Jussi Makkonenas (21:14), Tomi Kallio (34:22) ir F.Pare'as (34:59).

„KooKoo“ ekipoje pasižymėjo Juha-Pekka Haataja (5:34), Janas-Mikaelis Juutilainenas (23:02), A.Vallinas (39:20) ir T.Peltonenas (46:47).

T.Kumeliauskas per 37 šio sezono rungtynes įmušė 9 įvarčius ir atliko 16 rezultatyvių perdavimų.

TPS (79 tšk.) turnyrinėje lentelėje užima 6-ą vietą, o „KooKoo“ (61 tšk.) ekipa tarp penkiolikos komandų žengia vienuoliktoje pozicijoje.