Titulinis » Naujienos » TOPsport Lietuvos čempionato geriausiu treneriu išrinktas Arūnas Aleinikovas

TOPsport Lietuvos čempionato geriausiu treneriu išrinktas Arūnas Aleinikovas

2022-03-19
 TOPsport Lietuvos ledo ritulio čempionate išrinktas geriausias 2021-2022 metų sezono treneris.

Suskaičiavus visus balsus paaiškėjo, jog pirmą vietą geriausio trenerio rinkimuose užėmė Arūnas Aleinikovas, pralenkęs pernykštį laureatą Mindaugą Kierą. Elektrėnų „Energijos“ treneris varžovus pralenkė komandų ir spaudos balsavime, o „7bet-Hockey Punks“ strategas susilaukė daugiausiai simpatijų žiūrovų balsavime.

Už šių trenerių nugaros liko „LTeam Select“ treneris Dovydas Kulevičius, „Kaunas City“ strategas Sergejs Durdins ir „HC Klaipėda“ komandai vadovavęs Artiomas Suminas.

Priminsime, jog anksčiau perspektyviausio čempionato žaidėjo titulą iškovojo Paulius Grybauskas, geriausiu vartininku išrinktas Simas Baltrūnas, gynėju – Aurimas Gaidauskas, o rezultatyviausiu reguliaraus sezono žaidėju tapo Romanas Rešetnikovas. Šiame sezone taip pat bus renkami geriausias puolėjas bei treneris.

2021-2022 metų TOPsport Lietuvos čempionato geriausiuosius rinks trys grupės: visos Lietuvos čempionato dalyvės, žiniasklaidos atstovai ir žiūrovai balsuodami asociacijos „Hockey Lietuva“ Facebook puslapyje. Kiekvieno rinkimų dalyvio geriausiam trejetukui bus išdalinti balai (1 vieta – 3 balai, 2 vieta - 2 balai, 3 vieta – 3 balai), o taip pat žaidėjams bus pridedami papildomi balai už jų pasirodymus reguliariajame sezone (mėnesio MVP titulas – 2 balai, patekimas į mėnesio komandą – 1 balas). Suskaičiavus visus balus daugiausiai jų surinkęs atstovas bus pripažintas nugalėtoju, o jam bus įteiktas specialus prizas.