Titulinis » Naujienos » Traumą patyrė pagrindinis „Energijos“ vartininkas E.Karla

Traumą patyrė pagrindinis „Energijos“ vartininkas E.Karla

2016-11-09
LRK "Energija" informacija
Trečiadienį vykusiose Baltarusijos aukščiausiosios ledo ritulio lygos rungtynėse tarp Elektrėnų „Energijos“ ir Baltarusijos sporto draugijos „Dinamo“ komandų, pagrindinis Elektrėnų ekipos vartininkas 17-metis Elvinas Karla patyrė traumą.

„Energija“ atsilikinėjo 2:3, kuomet E.Karla pasitempė kirkšnį. Netrukus „Energijos“ kapitonas Aivaras Bendžius smeigė du įvarčius į varžovų vartus bei išvedė „Energiją“ į priekį - 4:3.

Skausmą jautęs E.Karla toliau sėkmingai gynė vartus, kol likus žaisti septyniolikai sekundžių „Dinamo“ ledo ritulininkas Aleksandras Bušetsas (59:43) įmušė išlyginamąjį įvartį. Būtent po šio epizodo E.Karla nebegalėjo pastovėti ant kojų ir pasiprašė priverstinio keitimo.

E.Karlą pakeitęs 16-metis Aurimas Uscila per septyniolika minučių nespėjo net tinkamai apšilti, o jau 20-ą pratęsimo sekundę Aleksandras Koznitsovas įmušė pergalingą „Dinamo“ įvartį.

„Trečiojo kėlinio viduryje pasitempiau kirkšnį, o po ketvirtojo varžovų įvarčio jau nebegalėjau pastovėti ant kojų, todėl pasiprašiau keitimo“, - prieš kelionę autobusu namo sakė E.Karla. „Dar nežinau ar galėsiu žaisti sekmadienio ir pirmadienio rungtynėse, nes šiuo metu tai tikrai labai skauda, todėl gali tekti ir praleisti artėjančius mačus“.

Primename, kad „Energija“ pirmose rungtynėse antradienį varžovus iš Minsko palaužė rezultatu 3:2.

Artimiausias rungtynes „Energija“ žais jau lapkričio 13-14 dienomis 19:00 val. Elektrėnuose su Baltarusijos aukščiausiosios lygos lyderiais Soligorsko „Šachtior“ (37 tšk.) ledo ritulininkais.