Titulinis » Naujienos » Trečioji iš eilės "Baltų ainių" pergalė

Trečioji iš eilės "Baltų ainių" pergalė

2015-01-30
 Atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate trečią pergalę iš eilės iškovojo Kauno „Baltų ainiai“, kurie namuose ketvirtadienio vakarą 8:5 (4:1, 1:1, 3:3) nugalėjo Rokiškio „Rokiškį“.

Aikštelės šeimininkai dvikovoje varžovams leido jaustis patogiai vos devynias minutes. Po Kasparo Falko (08:33) Įvarčio „Rokiškis“ pirmavo, tačiau neilgai. Marius Krikštanaitis (09:15) rezultatą išlygino, o po kelių minučių (12:46) ir persvėrė jį savo komandos naudai. Reikiamą skirtumą dar pirmajame kėlinyje dviem įvarčiais per 40 sekundžių įtvirtino Remigijus Guoga (15:14, 15:58).

Vėliau komandos žengė koja kojon, rokiškėnai net keturis kartus mažino skirtumą iki 2 įvarčių, tačiau kauniečiai visada susigražindavo 3 įvarčių persvarą, kuria ir baigė rungtynes.

„Baltų ainiai“ ir toliau tęsia kovą dėl antrosios reguliariojo sezono vietos su Elektrėnų „Lokiais – Poseidonu“ ir lenkia juos trimis taškais, tačiau varžovai turi 4 rungtynes atsargoje.

„Baltų ainiai“: R.Guoga 3, M.Krikštanaitis 2, Ž.Girdžius, J.Čiugajus, D.Streckis po 1 įvartį.
„Rokiškis“: K.Falkas, S.Sakaitis po 2, M.Baleišis 1 įvartis.