Titulinis » Naujienos » Trileris ledo ritulio čempionate – fantastiška kova dėl vietos finalo ketverte

Trileris ledo ritulio čempionate – fantastiška kova dėl vietos finalo ketverte

2015-03-18
 Vilniaus „Ober – Haus“ komanda ištesėjo pažadą. Paskutinėse Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono Vilniaus klubų rungtynėse „Ober – Haus“ ilgai priešinosi „Hockey Punks“ komandai, vijosi varžovus, o pratęsimo metu smeigė lemiamą įvartį į varžovų vartus ir neleido varžovams užsitikrinti vietos finalo ketverte. „Ober – Haus“ nugalėjo varžovus 5:4 (2:2, 1:2, 1:0, 1:0).

„Ober – Haus“ komandai rungtynės tebuvo garbės reikalas. Varžovams gi buvo būtina pergalė norint kovoti finalo ketverte.

Mažiau įtampos slegiami „Ober – Haus“ ledo ritulininkai pirmieji išsiveržė į priekį po Patriko Misiuko įvarčio daugumoje (04:38). Varžovai rezultatą greitai išlygino ir persvėrė – pasižymėjo Karolis Andrikonis (10:28) ir Karolis Šlikas (11:26).

Dar pirmajame kėlinyje Vitalijus Sevrukas (13:21) daugumoje rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje madas jau diktavo „pankai“, kurie dar kartą išsiveržė į priekį po antrojo K.Šliko įvarčio (20:48). Ignas Romaškevičius (32:24) rezultatą išlygino, tačiau neilgam. Algimantas Visockas (33:32) trečią kartą išvedė „pankus“ į priekį.

Intriga išliko iki pat paskutiniųjų rungtynių minučių kai trečiojo kėlinio viduryje V.Sevrukas (46:33) dar kartą išlygino rezultatą – 4:4.

Įtampa pasiekė apogėjų ir aikštelėje kilo susistumdymas, po kurio „pankas“ K.Andrikonis užsidirbo 2+10 baudos minučių, jo kolega Nerijus Pranckus (5+20) buvo išvytas iš aikštės. Kumštynėse dalyvavęs „Ober – Haus“ puolėjas V.Sevrukas gavo keturias baudos minutes (2+2).

Komandoms prireikė pratęsimo, o po pagrindinio rungtynių laiko pabaigos kilo džiaugsmo banga Šiaurės Lietuvoje. Mat Juodupės „Juodupė“ dabar turi visus šansus ketvirtadienio rungtynėse Elektrėnuose prieš vietos „Lokius – Poseidoną“ iškovoti vietą finalo ketverte.

O „pankai“ „Juodupei“ užduotį supaprastino. Patys prasižengę ir praleidę įvartį pratęsimo metu vos pasibaigus pražangos laikui, „Hockey Punks“ pralaimėjo ir „Juodupei“ suteikė šansą patekti į finalo ketvertą iškovojus ir du taškus ketvirtadienio rungtynėse.

„Hockey Punks“: K.Šlikas 2, K.Andrikonis, A.Visockas po 1 įvartį.
„Ober – Haus“: V.Sevrukas 3, P.Misiukas, I.Romaškevičius po 1 įvartį.