Titulinis » Naujienos » Trisdešimt antroji Dainiaus Zubraus ekipos pergalė NHL reguliariajame sezone

Trisdešimt antroji Dainiaus Zubraus ekipos pergalė NHL reguliariajame sezone

2016-02-23
BNS informacija
 Trisdešimt antrą pergalę 58-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo šeštąją vietą keturiolikos komandų Vakarų konferencijoje užimantis San Chosė „Sharks“ (69 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi.

Pirmadienį svečiuose 19,3 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai 6:3 (3:1, 1:1, 2:1) nugalėjo 27-ą nesėkmę per 62 mačus patyrusią bei trečiojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančią Sent Luiso „Blues“ (79 taškai) komandą.

Per nepilnas 10 žaidimo minučių (9:49) lietuvis nė karto nemetė į varžovų vartus ir antrojo kėlinio pabaigoje (37:28) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso šiame sezone 37-erių metų puolėjas D. Zubrus per 28 rungtynes pelnė 3 įvarčius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 14 baudos minučių.

Dviem įvarčiais prie pergalės prisidėjo Tomašas Hertlas (4:44 ir 10:18), Loganas Couture'as (12:59 bei 31:45, 1 rezultatyvus perdavimas) ir Joe Thorntonas (47:26 ir 58:35; 2 rezultatyvūs perdavimai), o „Sharks“ vartininko Michaelo Joneso sąskaitoje – 25 atremti varžovų metimai iš 28.

Arenos šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Davidas Backesas (17:36), Vladimiras Tarasenka (31:25; 2 rezultatyvūs perdavimai) bei Jay'us Bouwmeesteris (49:50).

„Blues“ vartininkas Brianas Elliottas iki patirtos traumos atrėmė 12 svečių metimų iš 15, o pirmajame kėlinyje (12:59) jį pakeitęs Jake'as Allenas – 15 metimų iš 17.

Kitų pirmadienio NHL reguliariojo sezono mačų rezultatai:

Bostono „Bruins“ – Kolambuso „Blue Jackets“ 4:6 Vašingtono „Capitals“ – Arizonos „Coyotes“ 3:2 Monrealio „Canadiens“ – Nešvilio „Predators“ 1:2 (po baudinių)