Titulinis » Naujienos » U-12 diviziono finalinis ketvertas Šiauliuose vainikavo intriguojantį sezoną

U-12 diviziono finalinis ketvertas Šiauliuose vainikavo intriguojantį sezoną

2014-03-11
 Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, Šiauliuose, įvyko Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos (NVLRL) finalinis ketvertas, kuriame susikovė jau ankščiau nugalėtojų vardą užsitikrinusios Klaipėdos SKT ledo ritulininkai, sidabro medalio laimėtojai Kaliningrado JTZ komanda, bronzos medalius iškovoję Vilniaus GV vaikai ir ketvirtą vietą užėmusi Kaliningrado FNK ekipa.

Klaipėdiškiai pirmose ir labai atkakliose  rungtynėse 6:5 (2:1, 2:1, 1:3) įveikė Kaliningrado FNK ledo ritulininkus.

Jau per pirmąsias rungtynių minutes klaipėdiškiai įrodinėjo savo pranašumą ir po Vasario Kavecko (1:48) bei Arturo Podolskij (3:10) įvarčių SKT pirmavo 2:0. Tiesa, 14-ąją pirmo kėlinio minutę Lev Gryženkovas sušvelnino rezultatą (1:2).

Antrame kėlinyje Klaipėdos komandai pavyko padidinti persvarą iki dviejų įvarčių (4:2), tačiau jau trečiame kėlinyje Kaliningrado FNK ledo ritulininkai net du kartus išlygino rezultatą (4:4 ir 5:5). Paskutinį tašką rungtynėse padėjo susitikimo pabaigoję įvartį pelnęs Klaipėdos SKT žaidėjas Nikita Volochas.

***

Kitoje, labai svarbioje turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje, Kaliningrado JTZ ekipa 5:2 (3:2, 2:0, 0:0) nugalėjo Vilniaus GV komandą.

Nors po pirmojo kėlinio komandas skyrė tik du įvarčiai (3:2), tačiau antrame kėlinyje Danilas Vokjkinas (16:26) ir Germanas Besprozvannychas (28:20) pelnė du įvarčius be atsako, o svečių iš Kaliningrado persvara padidėjo iki trijų - 5:2. Šį pranašumą JTZ ledo ritulininkai išlaikė iki rungtynių pabaigos.

***

Po vienodą taškų skaičių surinkusios Kaliningrado JTZ ir Kaliningrado FNK komandos stojo į mūšį dėl antrosios vietos. JTZ ledo ritulininkai 6:2 (0;0, 3:1, 3:1) nugalėjo varžovus ir iškovojo sidabro medalius.

Nors pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, tačiau jau antrojo kėlinio antrąją minutę FNK ledo ritulininkas Lev Gryženkovas išvedė savo ekipą į priekį (1:0). Tačiau įpusėjus kėliniui JTZ ekipa įmušė tris įvarčius ir ilsėtis išėjosi turėdami dviejų įvarčių persvarą - 3:1.

Trečiame kėlinyje FNK komanda sumažino atsilikimą iki minimalaus, tačiau JTZ ledo ritulininkai neatsipalaidavo ir įmušdami dar tris įvarčius šventė sidabrinę pergalę.

***

Patyrus pralaimėjimą prieš Kaliningrado JTZ ekipą, vilniečiams, norint užimti trečią vietą, rungtynėse su Klaipėdos SKT buvo būtina pergalė. Vilniaus GV ekipa atkakliose rungtynėse 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) įveikė be pralaimėjimų reguliariame sezone žengusius Klaipėdos SKT ledo ritulininkus, aplenkė Kaliningrado FNK komandą ir iškovojo bronzos medalius!

Vilniečiams antrame kėlinyje įvartį pelnė Rojus Plepys, o trečiame kėlinyje pasižymėjo Jaromiras Šusterovas.