Titulinis » Naujienos » U-20 čempionatas prasidėjo britų pergale

U-20 čempionatas prasidėjo britų pergale

2014-12-07
 Taline (Estija) sekmadienį prasidėjo dvidešimtmečių pasaulio ledo ritulio čempionato II diviziono kovos.

Pirmieji blizgančioje „Tallinn“ arenoje pasirodė Nyderlandų ir Didžiosios Britanijos ledo ritulininkai. Po atkaklios kovos 4:2 (0:0, 1:0, 3:2) pergalę iškovojo iš aukštesnio diviziono prieš metus iškritę britai.

Lygių varžovų dvikovoje nugalėtojai sėkmingiau sužaidė trečiąjį kėlinį. Jo pradžioje D.Britanija pirmavo 2:0, Nyderlandai Giovani Vogelaar`o ir Guus`o van Nes`o pastangomis rezultatą išlygino.

Britai per pusantros minutės Jordan`o Cownie ir Bobby`io Chamberlain`o įvarčiais grąžino persvarą ir išplėšė pergalę.

Šiandien dar žaidžia: Lietuva – Rumunija ir Korėja – Estija. Pastarosios komandos jau žaidė tarpusavyje Taline, kai anksčiau atvykę į Europą korėjiečiai aklimatizavosi ir gruodžio 5 dieną 2:3 pralaimėjo estams. Šiose rungtynėse traumas patyrė du korėjiečiai, rinktinė vieno žaidėjo, atskrendančio iš Korėjos, turėjo sulaukti vakar vakare.