Titulinis » Naujienos » Ukrainietis D.Gnitko pelnė tris įvarčius ir atvedė „Juodupę“ į pergalę prieš ESSM-2000 ekipą

2015-10-20
Antrą pergalę Lietuvos ledo ritulio čempionate antradienį iškovojo Juodupės „Juodupės“ komanda, išvykoje 7:4 (2:3, 5:0, 0:1) įveikusi lygos debiutantę Elektrėnų „ESSM-2000“ ekipą.

Rungtynes puikiai pradėjo svečiai – nesužaidus nė 3 minučių pasižymėjo Elvinas Malcius (2:57 min.). Kiek vėliau ryškiausios „Juodupės“ žvaigždės Artūro Katulio pražanga pasinaudojo Sergejus Krumkačius (9:28) išlyginęs rezultatą. Įvarčių „lietus“ prasidėjo 14-ąją rungtynių min. – Laurynas Lapinskas (13:06) išvedė „Juodupę“ į priekį, bet vos po 23 sek. Vainius Jankauskas (13:29) vėl išlygino rezultatą. Kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko pirmą kartą išsiveržti į priekį – pasižymėjo Mantas Stepanavičius (18:11).

Antrąjį kėlinį ankstyvu įvarčiu pradėjo „Juodupė“ – pasižymėjo Dmitrijus Gnitko (20:35). Svečiai rinkosi vieną pražangą po kitos, bet tai jiems nesutrukdė susigrąžinti minimalaus pranašumo po to, kai antrąjį savo įvartį pelnė E.Malcius (30:29). Kėliniui įpusėjus jau „ESSM-2000“ žaidėjams ėmė trūkti drausmės, o tuo „Juodupė“ puikiai naudojosi. Rytis Vasiliauskas (33:52) padvigubino svečių pranašumą, o Ukrainos ledo ritulio veteranas D.Gnitko (36:01 ir 37:00) per minutę pelnė net du įvarčius.

Paskutinį rungtynių trečdalį antruoju savo įvarčiu pradėjo V.Jankauskas (44:48). Kėliniui artėjant prie pabaigos „Juodupė“ po A.Katulio ir Ernesto Trukšnio pražangų liko žaisti trise prieš penkis varžovus, bet dar labiau priartėti prie svečių nepajėgė. „Juodupės“ vartus gynė Donatas Žukovas, o „ESSM-2000“ – Aurimas Ušcila.

„Juodupė“ (6 tšk.) pakilo į 3-ią turnyrinės lentelės vietą, o „ESSM-2000“ (0 tšk.) liko paskutinėje – 7-oje – pozicijoje.

Artimiausias rungtynes „ESSM-2000“ žais spalio 27-ą dieną namuose prieš Kauno „Baltų ainius“. Tuo tarpu „Juodupė“ lapkričio 10 d. svečiuose mes iššūkį Vilniaus „Hockey Punks“.