Titulinis » Naujienos » Vengrija į estų vartus pasiuntė septynis įvarčius

Vengrija į estų vartus pasiuntė septynis įvarčius

2016-02-12
 Antrąją olimpinės atrankos Budapešte dieną ir toliau įvarčiai krito laisvai. Po lenkų pergalės 9:1 prieš Lietuvą, Vengrija taip pat nesunkiai 7:1 (2:0, 2:1, 3:0) įveikė Estiją.

Vengrai dominavo visose rungtynėse ir nesunkiai nugalėjo varžovus. Pirmajame kėlinyje įvarčius pelnė Istvan`as Sofron`as (01:50) ir jaunasis talentas Vilmos`as Gallo (15:12).

Antrajame rezultatą padidino I.Sofron`as (23:31, dauguma), tačiau netrukus estų lyderis Robertas Rooba (26:45) sušvelnino rezultatą. Vengrai susigrąžini trijų įvarčių persvarą po Frank`o Banham`o smūgio (31:51).

Paskutiniajame kėlinyje estų sutriuškinimą baigė Peter`is Vincze (43:15, 56:27, dauguma) ir Andrew Saraurer`is (58:33).

Turnyre liko dvi įdomios kovos. Sekmadienį 15.30 val. susikaus Estija ir Lietuva, o 19.00 val. dėl teisės žaisti lemiamame atrankos etape – Vengrija ir Lenkija.

Olimpinio atrankos turnyro H grupės lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lenkija            2   2  0  0   0  15:3    6
2. Vengrija           2   2  0  0   0  11:1    6
3. Estija             2   0  0  0   2   3:13   0
4. Lietuva            2   0  0  0   2   1:13   0