Titulinis » Naujienos » Vengrija nesunkiai Įveikė Korėją

Vengrija nesunkiai Įveikė Korėją

2015-12-13
 Elektrėnuose sekmadienį startavusio pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato II diviziono A grupės antrose rungtynėse Korėja 2:8 (0:2, 1:2, 1:4) nusileido turnyro favorite įvardijamai Vengrijai.

Vengrai jau pirmajame kėlinyje patvirtino varžybų favoritų vardą, kai po Zsombor Kiss (12:45) ir Vilmos Gallo (13:23) smūgių pirmavo 2:0.

Antrajame kėlinyje Vengrija padidino skirtumą iki 3:0 po Csanad Erdely smūgio (33:06, dauguma).

Korėja sugebėjo išnaudoti dažnas varžovų pražangas ir sušvelnino skirtumą iki 1:3, kai pasižymėjo Chonghyun Lee (38:08), tačiau C.Erdely dar kartą nubaudė varžovus (39:43).

Paskutiniajame kėlinyje Vengrija sudavė lemiamą smūgį varžovams, kurie po penktojo Vilmos Gallo įvarčio (42:10) nebeturėjo jėgų priešintis. Netrukus įvartį pridėjo Erik Keresztury (45:06), Mark Szaller (45:14) ir Vengrija privertė varžovus pakeisti vartininką. Bence Bodok (49:44) įmušė aštuntą įvartį į Korėjos vartus ir tik tuomet varžovai žaisdami daugumoje sušvelnino skirtumą, kai daugumoje pasižymėjo Heedoo Nam (55:47).

Pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato II diviziono A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vengrija           1  1  0  0   0     8:2     3
2. Kroatija           1  1  0  0   0     5:2     3
3. Estija             0  0  0  0   0     0:0     0
4. Lietuva            0  0  0  0   0     0:0     0
5. Nyderlandai        1  0  0  0   1     2:5     0
6. Korėja             1  0  0  0   1     2:8     0