Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Lokiai“ per baudinių seriją įveikė Trakų „Galvę“ (fotogalerija)

Vilniaus „Lokiai“ per baudinių seriją įveikė Trakų „Galvę“ (fotogalerija)

2020-02-29
 Vasario 26 d. „Pramogų arenoje“ Vilniaus „Lokių“ ledo ritulininkai nugalėjo per anksti savo pranašumu patikėjusią Trakų „Galvę“. Pirmajame rate šių varžovų susitikimas taip pat baigėsi Vilniaus komandos pergale. Paskutiniame kėlinyje „Lokiams“ išlyginus rezultatą, nugalėtojui išaiškinti teisėjai skyrė baudinių seriją, kurioje taiklesni buvo „Lokiai“. Rungtynes vilniečiai laimėjo rezultatu 7:6 (1:4, 2:2, 3:0, 1:0). „Lokių“ vartus gynė Kristupas Pranckietis, „Galvės“ – Eduardas Stankevičius.

Per pirmąjį kėlinį Trakų „Galvė“ užsiaugino rimtą persvarą. Startinę ataką 00:24 rezultatyviai užbaigė Andrius Karpičius (0:1, perd. Rokas Parangovskij, Giedrius Lekandra). 07:24 pro „Lokių“ vartininką prasmuko Andrejaus Jakuševo mestas ritulys (0:2, perd. Gediminas Tubutis). 16:42 „Trakų“ komandos kraitį papildė antras Andriaus Karpičiaus įvartis (0:3, perd. Rokas Parangovskij). 19:17 tiesiai į „Lokių“ vartus įslydo Artūro Vyšniausko žemai paleistas ritulys (0:4, perd. Andrejus Jakušev). Baigiantis kėliniui „Lokiai“ pagaliau susikūrė progą pelnyti įvartį – 19:53 kliudęs virpstą „Galvės“ vartuose atsidūrė Gintaro Kim-Taisan sviestas ritulys (1:4, perd. Andrius Dagilis).

Antrajame kėlinyje „lokio“ Karolio Janušausko du iš eilės pelnyti įvarčiai vilniečių gretose įžiebė optimizmo. Įvarčių skirtumą sušvelnino 22:39 jo įmuštas įvartis (2:4, perd. Gintaras Kim-Taisan), antras Karolio Janušausko metimas maksimaliai priartino „Lokius“ prie varžovų (3:4, perd. Karolis Rusinas). Netrukus trakiškiai ėmėsi tramdyti įsiaudrinusius priešininkus. Į du Karolio Janušausko įvarčius „Galvės“ žaidėjas Andrius Karpičius atsakė dviem savo įvarčiais: 31:15 jis pelnė trečiąjį savo vakaro įvartį (3:5, perd. Marius Gaidys), o 34:13 Trakų žaidėjams kovojant mažumoje Andrius Karpičius savo asmeninę sąskaitą papildė „pokeriu“ (3:6, perd. Giedrius Lekandra).

Paskutiniame kėlinyje trakiškių mesti rituliai „Lokių“ vartų tinklo nebepasiekė, o „Lokiai“ rezultatą sugebėjo išlyginti. 40:29 individualų įvartį pelnė Darius Budranov (4:6), 47:01 „hat trick‘u“ pasižymėjo Karolis Janušauskas (5:6, perd. Darius Budranov), o likus porai minučių iki rungtynių galo pasižymėjo Sergejus Rybakov(6:6, perd. Olegas Tarasov).
Baudinių serijoje „Galvės“ vartininką nuginklavo ir „Lokių“ pergalingą įvartį įmušė Virginijus Janušauskas (7:6).

Geriausiais rungtynių žaidėjais pripažinti Gintaras Kim-Taisan („Lokiai“) ir Andrius Karpičius („Galvė“).