Titulinis » Naujienos » „Žalgiris“ sutriuškino „Tveriči“ komandą trečiajame kėlinyje 5:2

„Žalgiris“ sutriuškino „Tveriči“ komandą trečiajame kėlinyje 5:2

2014-12-06
LRK "Žalgiris" informacija
Po dviejų pergalių prieš „Tveriči“ ekipą namuose, šiandien „Žalgiris“ dar kartą nugalėjo rusus išvykoje. Rungtynių lengvomis nepavadinsi ir žalgiriečiams teko kovoti už kiekvieną įvartį.

Prasidėjus žaidimui pirmieji įvartį pelnė svečiai, kai 5-ą minutę sėkmingą Dmitry Gurkovo ir Glebo Chvoleso perdavimą realizavo Pavelas Širokovas. Visgi 9-ą minutę rusijos komanda sugebėjo atsakyti taiklia ataka ir Ilja Smirnovas (Nikolajus Strebkovas) atstatė pusiausvyrą 1:1. Įsismarkavę šeimininkai iki pat kėlinio pabaigos bandė užgulti lietuvių vartus, tačiau Vadimas Miščiukas atrėmė visus metimus.

Pasinaudoję dauguma, antrajame kėlinyje rusai N. Strebkovas (Maksimas Volkovas, I. Smirnovas) išvedė savo ekipą minimaliu skirtumu į priekį. Komandos neužsilaikydavo ilgiau nei vienoje aikštės pusėje ir žiūrovai stebėjo intensyvų bei atsipalaiduoti neleidžiantį žaidimą. 31-ą minutę žalgiriečiams G. Chvolesui (Aleksandrui Prochorovui, Aleksei Pyrinui) pavyko nuginkluoti varžovus ir kėlinys baigėsi lygiosiomis 2:2.

Pertraukos metu, „Žalgirio“ treneris tinkamai nuteikė auklėtinius, kurie grįžę pradėjo rungtynes labai aktyviai. Rusų vartininką Olegą Nazarovą du kartus iš eilės nuginklavo Vadimas Mustafaevas po komandos draugo A. Pyrino perdavimų. Rodydami charakterį, žalgiriečiai ir toliau diktavo savo sąlygas. 58-ą minutę šeimininkai surizikavo žaisti be vartininko ir buvo nubausti svečių Roberto Potapenko (V. Mustafaevo, A. Pyrino), kurie užtikrino dar vieną pergalę 5:2.