Titulinis » Naujienos » Įtikinama Kauno „Bizonų-Bokštelio“ pergalė prieš Vilniaus „Taurą“ (fotogalerija)

2020-03-11
 Kovo 10 d. Elektrėnų „Ledo arenoje“ LRML čempionato atsakomajai kovai susitiko daugkartinė čempionė Kauno „Bizonų-Bokštelio“ komanda ir Vilniaus „Tauras“. Vilniečiai staigmenos nepateikė, kaip ir pirmojo rato kovoje kauniečiams nusileido svariu skirtumu – 13:2 (1:0, 6:1. 6:1). Po du penketus žaidėjų surinkusios komandos žaidė be baudos minučių, gana vangiu tempu. Kauno komandos vartuose budėjo Danielis Jankovskij, Vilniaus komandą nuo varžovų atakų saugojo Kristijonas Damskis.

Kauniečiai visas rungtynes turėjo ryškų teritorinį pranašumą. Vilniaus "Tauras“ kontrolę išlaikė tik pirmajame kėlinyje ir stipriems varžovams leido pelnyti tik vieną įvartį - 03:25 „Bizonų-Bokštelio“ įvarčių sąskaitą atidarė Michailas Starkov (1:0, perd. Sergejus Kiršys, Marius Kubilius).

Nuo antrojo kėlinio pradžios „Taurą“ užgriuvo kauniečių pelnytų įvarčių lavina. 25:32 tolimą taiklų metimą atliko Gintaras Šabūnas (2:0, perd. Dainius Tumėnas, Vytas Sakalauskas). Netrukus „bizonų“ penketas surezgė trečią rezultatyvią ataką – 25:42 pasižymėjo Dainius Tumėnas (3:0, perd. Vytas Sakalauskas). Po dviejų minučių įvartį įsmeigė Šarūnas Citavičius (4:1, perd. Sergejus Kiršys, Michailas Starkov). 27:55 spraga „Bizonų-Bokštelio“ gynybos grandyje pasinaudojo ir įvartį pelnė „Tauro“ žaidėjas Mantas Milašauskas (4:1, perd. Artūras Jermakovas). Kauno ledo ritulininkai atsitiesti oponentams neleido – iki kėlinio galo į vilniečių vartus pasiuntė dar tris ritulius. 37:26 antrą kartą pasižymėjo Michailas Starkov (5:1, perd. Šarūnas Citavičius, Sergejus Kiršys), po 20 sek. įvartį pelnė Dainius Tumėnas (6:1, perd. Tautvydas Urbonas, Šarūnas Citavičius), o 38:21 Dainiaus Tumėno „hat trick“ įvartis užbaigė kėlinį (7:1, perd. Tautvydas Urbonas, Vytas Sakalauskas).

42:08 Dainiaus Tumėno „pokeris“ atidarė trečiojo kėlinio įvarčių sąskaitą (8:1, perd. Giedrius Kazlauskas, Šarūnas Citavičius). Po pusės minutės savo progos nepraleido ir „bizonas“ Tautvydas Urbonas (9:1, perd. Dainius Tumėnas). 45:30 savo valandos sulaukė Kauno komandos žaidėjas Vytas Sakalauskas (10:1, perd. Dainius Tumėnas, Gintaras Šabūnas). Pirmą „Tauro“ įvartį pelnęs duetas nukenksmino kauniečių gynybą ir antrą kartą: 47:06 Kauno komandos vartų tinklą pasiekė Manto Milašausko mestas ritulys (10:2, perd. Artūras Jermakovas). Tačiau toks vilniečių atsispardymas buvo nepakankamas – iki rungtynių pabaigos Kauno komanda pelnė dar tris įvarčius. 47:54 tikslų metimą atliko Šarūnas Citavičius (11:2, perd. Marius Kubilius), 54:13 įvartį įmušė Michailas Starkov (12:2, perd. Šarūnas Citavičius), o paskutinį susitikimo įvartį smeigė Tautvydas Urbonas (13:2, perd. Dainius Tumėnas).

Geriausiais rungtynių žaidėjais paskelbti Vytas Sakalauskas („Bizonai-Bokštelis“) ir Mantas Milašauskas („Tauras“).