Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Tauras“ nusileido stipriai Kauno komandai (fotogalerija)

Vilniaus „Tauras“ nusileido stipriai Kauno komandai (fotogalerija)

2020-10-17
Spalio 15 d. „Pramogų arenoje“ Vilniaus „Tauras“ surėmė pečius su svečiais iš Kauno – „Bizonų-Ekobazės“ komanda. Kauniečių pečiai buvo stipresni, o metimai – tikslesni. Daugkartiniai LRML čempionai įveikė varžovus ir šį kartą. Sunkiai nuo sustyguotų ir pavojingų kauniečių atakų gynęsi „Tauro“ ledo ritulininkai pralaimėjo priešininkams rezultatu 1:7 (0:1, 1:4, 0:2). Rungtynių šeimininkų vartus gynė Kristupas Pranckietis, kauniečių – Daniel Jankovskij.

Susitikimo įvarčių sąskaitą atidarė „Bizonai-Ekobazė“. Vilniečiai iš akių pametė du ritulį perėmusius „bizonus“. Tandemas sužaidė nepriekaištingai – iš Vilniaus „Ober-Haus“ į Kauno komandą emigravęs Saulius Lynikas pelnė gražų įvartį (0:1, 03:58, rez. perd. Michail Starkov).

Prasidėjus antrajam kėliniui „Tauras“ atsitiesė: Frank Heemann rezultatą išlygino (1:1, 21:49, rez. perd. Aivaras Smirnovas, Mindaugas Skarbalius). Po šio įvarčio Kauno komanda griebė „Taurą“ už ragų. Vilniečių vartininkui teko paprakaituoti – „bizonų“ puolėjai negailėjo galingų ir klastingų metimų. Gražus ir pasalūniškas kauniečio Tautvydo Urbono metimas vėl išvedė „Bizonus-Ekobazę“ į priekį (1:2, 23:05 rez. perd. Antanas Patapavičius). Du įvarčius iš eilės pelnė Marius Stančiauskas (1:3, 32:31 rez. perd. Marius Kubilius, 1:4, 36:34, rez. perd. Saulius Lynikas). Kėlinį karūnavo Michailo Starkovo taiklus metimas (1:5, 39:50, rez. perd. Gintaras Šabūnas, Sergejus Kiršys).

Paskutinis kėlinys pokyčių neįnešė – Kauno „Bizonai-Ekobazė“ kraitį pasipildė dar dviem įvarčiais. Aukštą ir tikslų metimą atliko Vytautas Petraitis (1:6, 44:36, rez. perd. Marius Stančiauskas), o paskutinį rungtynių įvartį įmušė Darius Garlinskas (1:7, 50:44, rez. perd. Sergejus Kiršys).

Susitikimo geriausi žaidėjai – garbės įvartį pelnęs Frank Heemann („Tauras“) ir vartininkas Daniel Jankovskij („Bizonai-Ekobazė“).