Titulinis » Naujienos » "Kaunas Hockey" antrą kartą per 24 valandas nugalėjo "Energiją Hockey - HC Klaipėdą"

2020-11-21
Lietuvos ledo ritulio čempionate sužaistos dar vienerios rungtynės.

Šeštadienį Klaipėdos Akropolyje vykusiame susitikime „Kaunas Hockey“ 4:1 nugalėjo „Energiją Hockey – HC Klaipėdą“. Šios komandos tarpusavyje žaidė ir vakar, o tuomet taip pat triumfavo kauniečiai, tąkart varžovus įveikdami 6:3.

„Kaunas Hockey“ komanda pranašumą dar kartą įgijo pačiame rungtynių starte – jau ketvirtąją minutę pasižymėjo Egidijus Binkulis (03:37). Tiesa, antrojo įvarčio jiems teko laukti iki pat antrojo kėlinio, kai jį sėkmingai pradėjo tiksliai atakavęs Pavelas Pravilo (21:56, rez. perd. Aleksandras Strokinas, Kirylas Danilenka).

Nepaisant vieno po kito sekusio „Kaunas Hockey“ metimo, trečiąjį rungtynių įvartį jiems pavyko pelnyti jau prasidėjus paskutiniam kėliniui, kai antrą kartą susitikime pasižymėjo E. Binkulis (46:10, rez. perd. K. Danilenka, P. Pravilo).

Kiek vėliau „Energijai Hockey – HC Klaipėdai“ pavyko pelnyti pirmąjį savo įvartį į vartus tiksliai atakavus Denisui Kuzminovui (49:03), bet vos po pusės minutės trijų įvarčių pranašumą atstatė ir galutinį tašką rungtynėse padėjo Aleksandras Strokinas (49:36, rez. perd. K. Danilenka, E. Binkulis).

Pergalė leido „Kaunas Hockey“ pakilti į antrąją Lietuvos čempionato poziciją, už nugaros paliekant tašku mažiau turinčius „Hockey Punks“ atstovus. Būtent šių komandų dvikova pradės kitą Lietuvos čempionato savaitę: savo santykius šie klubai išsiaiškinti bandys antradienį 19:30 val. Kauno ledo arenoje.